UŞAK HABERLERİ

Kemalöz Mahallesi Pazaryeri için ön başvurular başladı

DHA
28.03.2016 - 18:12Son Güncelleme :
DHA

UŞAK Belediyesi tarafından Kemalöz Mahallesi'nde 10 bin metrekare alana inşa edilen kapalı pazaryerinde satış yapmak isteyen esnaf için ön başvurular başladı.

AK Partili Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, kentin en büyük pazar yerlerinden birisi olan Kemalöz Mahallesi pazaryerini bitirdiklerini, esnafın yeni pazaryerinde satış yapabilmesi için ön başvuruları almaya başladıklarını söyledi. Yapımı sona eren pazaryerinin hangi gün hizmette olacağı yönünde anket çalışmaları devam ederken, pazaryerinde satış yapmak isteyen esnaf için de ön başvurular alınmaya başlandı. Ön başvuru yapmak isteyen esnaflar Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı pazaryeri amirliğine giderek işlemleri başlatacak.

Bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda Uşak'ın en büyük ve modern pazar yerini inşa ettiklerini ifade eden Uludağ, "Gün konusunda çalışmalarımızın sürmesiyle beraber, bölgede satış yapmak isteyen esnafımız için müracaat almaya başladık. Kentte yeni pazar yerleriyle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Bu yıl içinde Fatih Mahallesi'nde de pazaryeri ve mahalle konağı için çalışma başlatacağız. Yüksek gerilim hatlarının kaldırıldığı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki Cuma pazarını da modern hale getireceğiz" dedi.

Yavuz KUŞDEMİR / UŞAK, (DHA)

Fotoğraf

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Kemalöz Mahallesi Pazaryeri için ön başvurular başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 18 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kemalöz Mahallesi Pazaryeri için ön başvurular başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı