GeriTelevizyon Hayalim gerçek oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayalim gerçek oldu

Hayalim gerçek oldu

Oyunculuk eğitimi için birkaç aydır Los Angeles’ta bulunan Dilan Çiçek Deniz, Türkiye’ye dönüş hazırlığında sürpriz bir işbirliğine imza attı. Genç oyuncu, Amerika’nın önde gelen ajanslarından biriyle çalışmaya başladı.

Bir süredir The American Academy of Dramatic Art’ta oyunculuk eğitimi alan Dilan Çiçek Deniz, Türkiye’ye dönmeden önce kariyeri için önemli bir sözleşmeye imza attı. En son “Bodrum Masalı” dizisiyle ekrana gelen genç oyuncu, üç yıllığına Elit Model Management Los Angeles ile anlaştı.

Hayalim gerçek oldu

Deniz, 40 yıllık bir ajans olan, bugüne kadar Cameron Diaz, Linda Evangelista, Andie MacDowell, Gisele Bundchen, Uma Thurman, Iman, Tyra Banks, Naomi  Campbell, Cindy Crawford ve Heidi Klum gibi pek çok yıldızla çalışan ajansla yaptığı anlaşmayı sosyal medyada duyurdu:

Hayalim gerçek oldu

“Bir gün önce uzun yıllardır hayalini kurduğum oyunculuk eğitimimi tamamladım. Türkiye’ye döneceğim. Dönmeden önce güzel bir işbirliğinin de ilk adımını attık. Elite Model Management ile sözleşme imzaladık. Bundan sonra Amerika’daki tüm modellik, yazılı ve görsel medya işbirliklerimi Elite Model Los Angeles bünyesinde sürdüreceğim.”

Hayalim gerçek oldu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temmuz Gürkan Karaca konuk oldu, Sinefil coştu

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle