GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali bölümünde neler yaşandı? İşte son bölümden detaylar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali bölümünde neler yaşandı? İşte son bölümden detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali bölümünde neler yaşandı? İşte son bölümden detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta ekranlara gelen sezon finali bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapandı. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır geldi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler sezon finalinde neler yaşandığını merak etti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finalinde neler yaşandı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan sezon finali bölümünde oldukça aksiyon dolu dakikalar yer aldı. Dizinin ekranlara gelen son bölümünde Serkan'ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem'in planlarını sekteye uğrattı. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakıldı. Dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından diziseverler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finalinde neler yaşandığını merak etti. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finalinden detaylar.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI

Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır gelmiştir. Serkan'ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem'in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır'ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır. Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir. Meryem'in yeni görevi Hızır'ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır'ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır. 

Son bölümde neler yaşanmıştı?

Davut Bey'in intikamını almak için kimsenin aklına gelmeyen bir plan kuran Ceylan, Alparslan ve oğlu ile birlikte CIA'in istansayon şefini öldürüyor.. Olayın ardından Hızır, ailesini korumak için neler yapacağını düşürken, gelişmeler Çakırbeyli ailesini daha da zora şekilde ilerliyor. 

Davut'un ölümü kimse için sürpriz olmasa da bu sarsıcı olayın ardından toparlanmak zor olmuştur. Hızır Çakırbeyli en önemli cephesini yani devleti kaybeder. Sıra mantıklı düşünüp intikam için hazırlanmaya gelir. CIA'in en önemli adamını öldürme planlarında Ceylan kendini öne atar. Bu iş gerçekleşirse hem intikam alınmış hem de devlet pisliklerden bir nebze temizlenmiş olacaktır. Ceylan üstlendiği bu ölümcül görev için herkesi ikna eder.

Bundan sonra sıradaki isim Davut'u öldürebilmenin verdiği güvenle kendini masanın lideri olarak gören Rüstem'dir. Serkan'ın oyunlarının ortaya çıkmasından sonra başa geçen Nevzat bir an önce Rüstem'i de alabilmek için pazarlık masasına oturur.

İşkence esnasında sevdikleriyle ilgili şüpheye düşürülen Tipi ve Şahin Ağa kırdıkları kalbi onarmak için çabalarlar fakat bu öyle kolay olmayacaktır. Tipi'nin, Gönül ve Hızır ile barışmak için tek çaresi Çakırbeyli hanesinin reisi olan Meryem'dir. Ünal Kaplan ise Ceylan'ın kendisinden bir iyilik istemesinin karşılığı olarak ona evlenmeyi teklif edecektir.

 

 

 

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle