GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüme Tipi damga vurdu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüme Tipi damga vurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüme Tipi damga vurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde yaşananlar ve son bölümün final sahnesi heyecan yarattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Tipi'nin, Serkan'ı öldürmeye çalışması ile son bölüm sona erdi. Peki dizinin son bölümünde başka neler yaşandı, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 68. bölümde meydana gelen olaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Sevilen dizinin son bölümünde ardı ardına merakta bırakan olaylar meydana geldi. Dizinin final sahnesinde ise Tipi, Serkan'ı boğmak üzereyken, son anda Serkan'ın adamları onu durdurdu

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır, kardeşi İlyas'ı, Serkan'ın elinden nasıl kurtaracağının hesaplarını yaparken, diğer masa üyeleri de onun için bir şeyler yapma gayretinde. Davut  Bey, gittiği özel görüşmede Rüstem ile anlaşmaya yanaşacak mı merak konusu olurken, Ceylan, Rüstem'in ağabeyini öldürmeye karar verdiğini anlar.. İlyas gördüğü ağır işkenceye rağmen tek kelime etmeyince başka bir gizli tanık bulma gayreti başlar.. 

Tüm bunlar yaşanırken, Esra farkında olmadan hedefe girmiştir. Serkan'ın Esra'nın evine giderek onu kandırmaya çalışırken, Rüstem'i öldürmeye giden Suzi yakalanır ve Esra'yı öldürme emri alır. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde başka neler yaşandı? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara gelmedi. Dizinin yeni bölüm fragmanı uzun zamandır Pazar günleri ekranlara geliyor..

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hızır Çakırbeyli'ye kurulan pusu İlyas'ın alınmasına sebep olmuştur. Hızır bozduğu oyun yüzünden pişmandır. İlyas'ı kaybetmemek için kendini feda edecek kararlar almak üzeredir.Çakırbeyli ailesinin etrafındaki herkesi endişe içerisindedir. Nitekim bu endişenin boş bir endişe olmadığı Şahin Ağa'nın da alınmasıyla kanıtlanmış olur. Bir an önce karşı atağa geçilmelidir. Serkan'ın merhamet yoksunu olduğunu bilen masa üyeleri, İlyas ve Şahin Ağa'nın saklandıkları yeri bulmak için seferber olurlar.İlk bakışta hedef Hızır'ı zayıf bırakmak gibi görünse de, Davut asıl hedefin kendisi olduğunun farkındadır. Olanlar yüzünden Rüstem ve Ünal'ın anlaştığı düşünülür. Üzerine kurulan ölümcül planları bozmak için Rüstem'in kapısını çalma sırası Davut'a gelmiştir. İlk fırsatta yanına Ceylan'ı alarak bu ziyareti gerçekleştirir.Ünal engeli yüzünden elinden bir şey gelmeyen Suzi perişandır. Olaylara seyirci kalamayan Meryem'e bu aşamada büyük iş düşecektir. Bu kez plan yapma sırası kadınlardadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Yorumları Göster
Yorumları Gizle