GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul 82.yeni bölüm fragmanında geri dönüyor iddiası!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul 82.yeni bölüm fragmanında geri dönüyor iddiası!

Diriliş Ertuğrul 82.yeni bölüm fragmanında geri dönüyor iddiası!

Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanında oba beyinin arkasında canla başla mücadeele eden Kayı obası, Vasilius ve diğer tüm düşmanları ortadan kaldırmak için mücadelesine devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanında Noyan'ın diziye yeniden döndüğüne dair iddialar, seyircileri heyecana neden oldu. Peki, Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, yeni bölüm hakkında bazı detaylar

Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanında birbirinden ilginç olaylar izleyicilerle buluşacak. Olayları yakından takip eden oba beyi, Vasilius'u ortadan kaldırmak için mücadelesine devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanında Noyan ile ilgili iddialar, izleyicileri heyecanlandırdı. Dizide sevilmeyen bir karakteri canlandırsa da oyunculuğu ile etkileyiciliğini koruyan Noyan, Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanı ile ekranlara gelecek mi? İşte, yeni bölümden bazı detaylar

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Karacahisar kalesinde komutanları öldürdükten sonra, kaleye giriş çıkışların yasaklanması Samsa, Turgut ve Kutluca’yı zor durumda bırakmış Helena’nın yardımıyla tünelden kaçarak kurtulmayı başarmışlardı. Bunun yanında Helena, onlara çok önemli bir bilgi getirmişti. Bu bilgi sayesinde Ertuğrul’lar Vasilius’un getirttiği mühimmatları elde etmişlerdi. Mühimmatları Ertuğrul’lar tarafından alınan Vasilius ardı ardına aldığı darbelerle öfkeden çılgına dönmüştür. Artık Vasilius’u kontrol etmek çok zor olacaktır. Peki Vasilius’un eylemi ne olacaktır? Ertuğrul Vasilius’a karşı nasıl bir karşı hamlede bulunacaktır? Turgut, Kutluca ve Samsa’nın kaleden kurtulmasından ve mühimmat bilgisinin Ertuğrul’a ulaştırılmasından sonra Vasilius, en yakınlarındakinden şüphelenmeye başlayacaktır. Bu şüphesinin ardından gidecek ve suçluları bulmaya çalışacaktır. Bunun için zekice bir plan yapacak olan Vasilius, acaba istediği neticeye ulaşabilecek midir? Diğer yandan Dündar gittikçe Günyeli’ye bağlanmakta, Günyeli ise gün geçtikçe Hayme Ana’ya kendini sevdirmektedir. Halime bu durumdan ziyadesiyle rahatsız olmaktadır. Ertuğrul Dündar’ı Günyeli meselesinden uyarmıştır. Peki Dündar, abisinin uyarılarını dikkate alacak mıdır?

İŞTE 82. BÖLÜM FRAGMANI

NOYAN DÖNECEK Mİ?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü için geri sayım sürerken ortaya atılan bir iddia dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Baycu Noyan'ın geri döneceği iddia ediliyor. 2. sezona damgasını vuran ve diziye veda eden Baycu Noyan, en sevilen karakterlerden biriydi. Ertuğrul'un baş düşmanı olmuştu ve Ertuğrul Bey'i çok zorlamıştı. Dizi de kötü bir rolde oynamasına rağmen izleyici tarafından benimsenmiş, yaptığı oyunculuk ile büyük beğeni almıştı.Noyan, Ertuğrul Bey'i ellerinden ağaca çivileyerek işkence etmişti. Ardından ise kardeşi Sungurtekin ile yaptığı Cenk esnasında kurtulan Noyan, Ertuğrul Bey'e saldırmış kısa süre sonra ise öldürülmüştü. İddialara henüz resmi bir yanıt gelmedi, söylentilerin doğru olup olmadığı Diriliş Ertuğrul’un ilerleyen bölümlerinde netleşecek. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, tuzak kurduğunu sanırken büyük bir tuzağın içine düşmüş ve Ertuğrul Bey’in gazabına uğramıştır. Lakin kendini garantiye alan Vasilius, Bamsı’nın Teo’nun elinde olması sayesinde takas edilmek şartıyla kurtulmuştur. Teo ve adamları üç Türkmen beyini öldürtmüş, bunun karşılığında Ertuğrul, Karacahisar Kalesinde üç komutanın cesedini sallandırma emrini vermiştir. Görev başarıyla tamamlanmıştır fakat Kutluca, Turgut, Samsa henüz kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar’ın aklı da onlardadır. Peki Turgut, Kutluca ve Samsa bu büyük tehlikenin içinde kaleden kurtulabilecekler midir? Kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul’un karşı hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Acar Bey’in kızı Günyeli’ye gönlünü kaptırmış, bu durumu Halime’ye açmıştır. Fakat Halime, Günyeli’nin Acar Bey’in kızı olduğunu dolayısıyla bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer durumu Ertuğrul Bey bilirse bu ilişkiye gönlü razı gelmeyecektir. Peki Dündar, yengesinin tavsiyesini mi dinleyecektir, yoksa her ne pahasına olursa olsun duygularının peşinden mi gidecektir?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle