EKSTRA
MENÜ

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm haberleri sayfasında güncel ve son dakika Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 389 Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Haberleri

Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrula yeni bir tuzak kuruldu

Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrul'a yeni bir tuzak kuruldu

Tarihi dizi Diriliş Ertuğrul 15 Mayıs Çarşamba günü 148. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Finale iki bölüm kaldığını hatırlatan Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm fragmanına ‘biz de tuzak bitmez’ cümlesi damga vurdu.

16.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında final hatırlatması – Ne zaman final yapacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında final hatırlatması – Ne zaman final yapacak?

Diriliş Ertuğrul yeni fragmanı son bölümün hemen ardından paylaşıldı. 46 saniye uzunluğundaki Diriliş Ertuğrul 148. Bölüm fragmanında final hatırlatması ve Ertuğrul için hazırlanan tuzak ön plana çıktı. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak, 2014 yılından bu yana ekranlarda olan Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman final yapacak?

9.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümde Bamsı yaralandı... Yeni bölüm fragmanında Gündoğdu göründü

Diriliş Ertuğrul son bölümde Bamsı yaralandı... Yeni bölüm fragmanında Gündoğdu göründü

Diriliş Ertuğrul dizisinin 146. Bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. 44 saniye uzunluğundaki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına Gündoğdu’nun geri dönüşü damga vurdu. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelere dair kısa bir özet

25.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bamsı ölecek mi

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bamsı ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 145. Bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 44 saniye uzunluğundaki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına Bamsı’nın ölümle burun buruna geldiği an damga vurdu. Kılıçla yaralanan Bamsı’nın akıbeti merak ediliyor. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

18.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 145. bölüm fragmanı yayınlandı mı | İşte Diriliş Ertuğrulun son bölümünde yaşananlar

Diriliş Ertuğrul'un 145. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | İşte Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde yaşananlar

Her çarşamba akşamı TRT1'de ekranlara Gelen Diriliş Ertuğrul dizisi 144. bölümü ile 17 Nisan tarihinde seyirci ile buluştu. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan son bölümünde Ertuğrul Bey, Uranos’u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç’un Oğuz Alp’i öldürüp, Melikşah’ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Peki Diriliş Ertuğrul'un 144. bölümünde başka neler oldu? Diriliş Ertuğrul'un 145. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 143. yeni bölüm fragmanında İlbilge şoku

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 143. yeni bölüm fragmanında İlbilge şoku!

İlbilge Hatun'un aldığı darbenin ardından yere yığıldığı Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında, Dragos ise gündemdeki bir diğer isim olmaya devam ediyor. Dragos'un peşinden giden oba beyi, kurduğu planlar ile büyük bir kozu elde etmenin peşindedir. İşte, Diriliş Ertuğrul'un 143. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntüle ve son bölümde yaşananlar hakkında bazı bilgiler

4.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul 140. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 140. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. 39 saniye uzunluğundaki Diriliş Ertuğrul 140. Bölüm fragmanına Ertuğrul’un intikam sözleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler olacak, ölümle burun buruna gelen isim kim? İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

14.03.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 138. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Diriliş Ertuğrul'un 138. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1'de beş sezondur yayın hayatına devam eden Diriliş Ertuğrul, bu hafta 138. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. 6 Mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek yeni bölüm öncesi 138. bölümden ikinci fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanlar, yeni bölümün oldukça hareketli geçeceğinin sinyallerini verdi. Peki, Diriliş Ertuğrul'un 138. bölümde neler olacak? Fragmanlarda neler var?

5.03.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı, diziseverler tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Her hafta çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta kanal tarafından yayın akışından çıkarıldı. Peki, Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

9.01.2019Televizyon

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan 131. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yayın akışını kontrol eden izleyiciler, Diriliş Ertuğrul dizisinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ettiler. Peki, Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

8.01.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Lais’in ölümüne öfkelenen Dragos’un yeni hamlesi izleyicilere şoke eden anlar yaşattı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Mevlana detayı dikkat çekti

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Mevlana detayı dikkat çekti

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Selcan Hatun’un geri dönüşünün ön plana çıktığı Diriliş Ertuğrul 128. bölüm fragmanında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise Mevlana oldu. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölümünden ilk görüntüler

16.12.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde İlbilge Hatun’un Ertuğrul’u yanlışlıkla da olsa hançerlemesinin ardından Kayılar ve Umuroğulları arasındaki gerilim had safhaya çıktı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.11.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 125. yeni bölüm fragmanında İlbilgeden şok hamle

Diriliş Ertuğrul 125. yeni bölüm fragmanında İlbilge'den şok hamle!

Diriliş Ertuğrul 125. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından gündem konusu oldu. Son bölümde, hiç beklemediği bir hamle ile karşılaşan İlbilge Hatun, babasının ölümünün ardından büyük yeminler etmiştir. Diriliş Ertuğrul 125. yeni bölüm fragmanında Söğüt'e kan kusturacaklarını ifade eden İlbilge Hatun, oba beyinin tepkisiyle karşılaşmıştır. İşte, Diriliş Ertuğrul'un son bölümünün ardından yayınlanan 125. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

22.11.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle heyecan dolu anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle heyecan dolu anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul ve alpları, eli kesilen Moğol komutanının ağabeyi tarafından tuzağa düşürülmüş ve Ertuğrul, Aksakallılar tarafından kurtarıldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.11.2018Televizyon
Bugün Diriliş Ertuğrul var mı Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor İşte yeni sezon tarihi

Bugün Diriliş Ertuğrul var mı? Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor? İşte yeni sezon tarihi

Diriliş Ertuğrul yeni sezonuyla ilgili beklenen haber geldi. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Diriliş Ertuğrul 122. bölüm 2. fragmanıyla birlikte 'Yeni sezon ne zaman yayınlanacak?' soruları yanıt buldu. Yeni tanıtım kadroya yeni katılan Hande Soral ve İlker Aksum'un görüntüleri damga vurdu. Öte yandan Hayme Ana'nın 'evlatlarına sadece babalık değil, analık da ettin, gayrı evlen oğul' sözleri heyecan yarattı. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlayacak?

31.10.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak Osman Gazi konseptiyle mi devam edecek

Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak? Osman Gazi konseptiyle mi devam edecek?

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Eylül ayının gelmesiyle birlikte beklenti içine giren diziseverler, Diriliş Ertuğrul'un başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Diriliş Ertuğrul'un Osman Gazi adı altında yayın hayatına devam edeceği iddia edilmişti. Bu durumda izleyicileri merak ettirdi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak? Osman Gazi konseptiyle mi devam edecek?

5.09.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay O heybede ne var

Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay! O heybede ne var?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 23 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 119. yeni bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanda heybe detayı dikkat çekiyor. Sultan Gıyaseddin’in isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ın huzuruna elçi olarak gitmeyi kabul eden Ertuğrul'u ne bekliyor? İşte Diriliş Ertuğrul 119. bölümünden ilk görüntüler!

21.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanında duygulandıran sahne

Diriliş Ertuğrul 117. bölüm fragmanında duygulandıran sahne

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyicileri duygu dolu sahnelerle baş başa bıraktı. Ertuğrul Gazi'nin rüyalarında gördüğü, doğumunu merakla beklediği Osman için beklenen gün gelmiştir. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey'in dünyaya gelmesinin ardından ebedi hayata göç eden Halime Hatun, Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde izleyicilere duygusal anlar yaşattı. İşte, son bölümün ardından ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 117. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntüler

3.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde aksiyon dolu anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul yeni süreçte yeni nizamı oluşturmaya çalıştı. Fakat beklenmeyen bir düşman baş gösterdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.05.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Noyan geri dönüyor..Tarihte Noyan kimdir

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Noyan geri dönüyor..Tarihte Noyan kimdir?

Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz hafta ekrana gelmemesi dolayısıyla merak konusu olmuştu. Son bölümün ekrana gelmemesinin ardından gözler, Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölüm fragmanına çevrilmişti. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında, dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Dizide bir süre önce ölen Noyan, bu kez arkasına büyük bir güç alarak oba beyinin önüne çıkmaya hazırlandı. Peki, Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

27.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak Fragman yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşam yayınlanması gereken yeni bölümü, dekor ve prodüksiyon çalışmaları nedeniyle yayınlanmamıştı. Diziseverler şimdi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Öte yandan dizinin yeni bölüm fragmanı da araştırılıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Sadettin Köpek’ten sonra…

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadettin Köpek’ten sonra…

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Tarihi Trt dizisi Diriliş Ertuğrul’un son bölümüne Sadettin Köpek’in infazı damga vurmuştu. Murat Garipağaoğlu’nun hayat verdiği Emir Sadettin Köpeğin ölüm sahnesi nefeslerin tutulmasına sebep olmuştu. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında! Peki Diriliş Ertuğrul 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 114. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı Yeni bölüm yok mu

Diriliş Ertuğrul 114. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yeni bölüm yok mu?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Çarşamba günleri izleyicilerle buluşan Diriliş Ertuğrul’un yeni fragmanı, son bölümün hemen ardından paylaşılıyordu. Diziden tüyo bekleyen izleyiciler ‘Diriliş Ertuğrul 114. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yeni bölüm yok mu?’ gibi sorulara yanıt arıyor. İşte tarihi dizinin akıbeti!

8.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 114. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı Diriliş Ertuğruldan açıklama

Diriliş Ertuğrul 114. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul'dan açıklama

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Son bölümünün ardından merakla yeni bölüm fragmanını bekleyen seyirciler, fragmanın yayınlanmaması ile şaşkınlık yaşadı. Bu hafta ekranlara gelen son bölümde Aslıhan Hatun'un ölmesi herkesi şoke etmişti. Gelecek hafta yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 114. bölüm fragmanını izleyerek yeni bölüme dair ipuçları öğrenmek isteyen vatandaşlar, yeni bölüm fragmanının neden yayınlanmadığını merak ediyor. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

5.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrulda Saadettin Köpek öldü mü Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul'da Saadettin Köpek öldü mü? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı

TRT 1 ekranlarında her Çarşamba günü izleyici ile buluşan Diriliş Ertuğrul'un bu haftaki bölümü yine heyecan doluydu. Aksiyonun dozunun arttığı yeni bölüme, Emir Sadettin Köpek'in yaralanması damga vurdu. Dizinin izleyicileri ise Sadettin Köpek'in ölüp ölmediğini merak edip araştırıyor. Peki gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümde Sadettin Köpek ölecek mi? Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak?

29.03.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümünde Tekfur şoku 111. yeni bölüm fragmanında hesap kesildi

Diriliş Ertuğrul son bölümünde Tekfur şoku! 111. yeni bölüm fragmanında hesap kesildi

Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından bazı konulara açıklık getirdi. Bilecik Tekfuru ile Kaledar Günalp arasında gerçekleşmek üzere olan anlaşmanın üzerine gelen oba beyi, tepkisini net bir şekilde dile getirmiştir. Diriliş Ertuğrul 111. yeni bölüm fragmanında anlaşmayı yırtıp viran eden oba beyi, Sultan Aleaddin'in sözlerini hatırlatmıştır. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyinin Saadettin Köpek ve diğerleri hakkındaki yorumu ne olacaktır?

15.03.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Alaaddin Keykubat ölüyor mu

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Alaaddin Keykubat ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Sultan Aleaddin Keykubat'ın oba beyini ölüme götüreceği esnada bazı gerçekleri duyması ve akabinde zehirlenmesi, Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında ortalığı karıştıracaktır. Zehirlenen sultanın hızlıca tedavi altına alınmasının ardından Gıyaseddin Keyhüsrev ise boş durmayacaktır. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

1.03.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümünde o sahne konuşuluyor...Yeni bölüm fragmanı yayında

Diriliş Ertuğrul son bölümünde o sahne konuşuluyor...Yeni bölüm fragmanı yayında

Diriliş Ertuğrul yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile bazı detayları merak ettirdi. Son bölümünde Müslüman olmaya karar veren Ares, oba beyinden yardım istemiştir. Diriliş Ertuğrul son bölümünde ise oba beyi bu durum karşısında em mutlu olmuş hem de şaşkınlığını gizleyememiştir. İşte, tüm bu detayların devamı niteliğinde ekrana yansıyacak olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

22.02.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümünde bu kez söz Sultan Aleaddinde İşte, 107. yeni bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul son bölümünde bu kez söz Sultan Aleaddin'de! İşte, 107. yeni bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul 107. yeni bölüm fragmanı son bölümün ekrana gelmesinin ardından gündem konusu oldu. Saadettin Köpek'in Türkiye Selçuklu Devleti'nin Sultanı Aleaddin'i öldürmek istemesinin ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında gündemde yer aldı. İşte, son bölüm sonrasında Diriliş Ertuğrul 107. yeni bölüm fragmanında oba beyinin aldığı tahdit dolu mesajlar ve Sultan Aleaddin'in kararları hakkında detaylı bilgiler

15.02.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrasında Emir Saadettin için yolun sonu mu geldi

Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrasında Emir Saadettin için yolun sonu mu geldi?

Son bölüm sonrası 106. yeni bölüm fragmanı araştırılan Diriliş Ertuğrul'da oba beyi Sadettin Köpek'in hainliğini resmen ilan ediyor. Ekrana gelen yeni bölüm fragmanında Konya'ya Türkiye Selçuklu Devleti Sultanı Aleaddin Keykubat'ın huzuruna ulaşan oba beyi, yanındaki bazı adamların hain olduğunu ifade etmiştir. Diriliş Ertuğrul 106. yeni bölüm fragmanında bu durum, Aleaddin tarafından ciddiye alınmış ve detaylarıyla sorgulanmıştır. İşte, tüm bunların ekrana geleceği Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı ve son bölümden bazı bilgiler

8.02.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul fragmanında Sadettin Köpekin tuzağı yok artık dedirtti

Diriliş Ertuğrul fragmanında Sadettin Köpek'in tuzağı yok artık dedirtti

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyinin hedefinde Sadettin Köpek yer alıyor. Son bölümde anası Hayme'nin kolları arasında çırpınışını gören oba beyi, başından geçen tüm olumsuzluklara rağmen yıkılmayan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 105. yeni bölüm fragmanında Konya'ya doğru yolculuk yapacağını Ares'e söyleyen oba beyi, Sultan Alaaddin'in her şeyden haberdar olmasını istemektedir. Peki, Sultan Alaaddin'e inanılmaz bir tuzak kuran Sadettin Köpek, bu amacında başarılı olabilecek midir? İşte, Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrası ekrana gelen yeni bölüm fragmanı

1.02.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 104. yeni bölüm fragmanında o sahneler çok konuşulacak

Diriliş Ertuğrul 104. yeni bölüm fragmanında o sahneler çok konuşulacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba ahalisini şoka sokacak sahneler ekrana geliyor. TRT 1 ekranlarında çarşamba akşamları ekrana gelen Diriliş Ertuğrul, 104. yeni bölüm fragmanında merak uyandıracak sahneleri izleyicileriyle buluşturdu. Oba beyinin ve obada yaşamını sürdüren birçok kişinin Hayme Ana'nın intiharıyla büyük bir şok içerisine girdiği yeni bölüm fragmanı, Diriliş Ertuğrul 104. bölümünü merak ettirdi. İşte, o bölümden bazı detaylar

30.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul fragmanı izleyenlerin yüreğini kabartıyor

Diriliş Ertuğrul fragmanı izleyenlerin yüreğini kabartıyor

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrasında yayıncı kuruluş tarafından yayınlandı. Oba beyinin alpleriyle birlikte Karacahisar Kalesi'ni fethetmesinin ardından ortalık karışmış ve Diriliş Ertuğrul 104. bölüm fragmanında bizanslılar kalenin iadesi için oba beyinin ayağına kadar gelmiştir. İşte, Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında ekrana gelenler ve son bölümde yaşananlar hakkında kısa bilgiler

25.01.2018Televizyon
Oba beyi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında gerekeni yapıyor

Oba beyi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında gerekeni yapıyor

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı son bölümde yaşanan olayların ardından izleyicilerle paylaşıldı. Karacahisar Kalesi'nin fethini gerçekleştiren oba beyi, alpleri ile birlikte büyük bir başarıya imza atmıştır. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında kalenin fethinin ardından bizanslılar, iade için oba beyine baskıda bulunmuştur. İşte, Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrası yayınlanan yeni bölüm fragmanı ve bazı detaylar

24.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümü yürekleri kabarttı

Diriliş Ertuğrul son bölümü yürekleri kabarttı

Diriliş Ertuğrul yayınlanan 103. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğenisini kazanan dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Bahadır’ı ortadan kaldırdıktan sonra Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için önünde hiçbir engel kalmayan Ertuğrul nasıl bir plan ortaya koyacak? İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı.

23.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyi hedefine ilerliyor

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında oba beyi hedefine ilerliyor

Diriliş Ertuğrul 103. yeni bölüm fragmanında Ares'in planları yediği darbelere rağmen devam ediyor. Hedefinde oba beyini sinsi bir planla ortadan kaldırmak olsa da başarılı olamayacak olan Ares, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında daha büyük darbeler yiyecektir. İşte, Diriliş Ertuğrul 103. yeni bölüm fragmanında ekrana yansıyacak olan görüntüler ve oba beyinin Karacahisar Kalesi'ne düzenleyeceği seferle ilgili bazı bilgiler

21.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 103. bölüm fragmanına namaz sahnesi damga vurdu - Yeni bölümde neler olacak

Diriliş Ertuğrul 103. bölüm fragmanına namaz sahnesi damga vurdu - Yeni bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Namaz sahnesiyle başlayan Diriliş Ertuğrul 103. bölüm fragmanın son saniyelerine Ertuğrul'un zafer sözleri damga vurdu. Alplerine konuşma yapan Ertuğrul Bey, Karacahisar Kalesi'nin fethi için harekete geçiyor. Kale'nin gizli çıkışında pusu kurmuş bekleyen Atsız Bey, Titan ve askerlerinin kapıyı kapatmaya geldiğini görüyor ve saldırıya geçiyor. İşte Diriliş Ertuğrul 103. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

18.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümü soru işareti bıraktı 102. bölüm fragmanı ekranda

Diriliş Ertuğrul son bölümü soru işareti bıraktı! 102. bölüm fragmanı ekranda

Diriliş Ertuğrul'da sular durulmuyor. Son bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen dizinin 102. yeni bölüm fragmanında Ares'in sözleri oba beyi için hiçbir şey ifade etmemektedir. Büyük bir mücadelenin odağında yer alan oba beyi, son bölüm sonrası ekrana gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile mesajını vermiştir. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında neler ekrana geliyor? İşte, son bölüm ve detayları

11.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi

Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da heyecan yarattı. Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul'un, Gündüz'ü kurtardığı sahne dikkat çekti. Peki Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

10.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 101. bölüm ne zaman yayınlanacak İzleyicisini üzdü

Diriliş Ertuğrul 101. bölüm ne zaman yayınlanacak? İzleyicisini üzdü

Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölümünün çarşamba akşamı ekrana gelmemesinin ardından izleyicilerin merakına neden oldu. Dizinin yayıncı kuruluşu TRT'nin yapmış olduğu açıklamanın ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını merak eden vatandaşlar yayın tarihini sorgulamaya başladı. İşte, 2. fragmanının da yayınlandığı Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü hakkında merak edilen bazı detaylar

3.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul bugün var mı Yeni bölüm yayınlanacak mı

Diriliş Ertuğrul bugün var mı? Yeni bölüm yayınlanacak mı?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bugün var mı sorusu, dizinin takipçilerinin merak ettiği konu oldu. TRT yayın akışı içerisinde dizinin isminin var olması ancak yeni bölüm yerine özet bölümü detayının yazması, izleyicilerin dikkatini çekti. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 3 Ocak Çarşamba günü ekrana gelecek mi? İşte, Diriliş Ertuğrul neden yok sorusu hakkında detaylı bilgiler

1.01.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ertelendi mi

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ertelendi mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu ancak pek çok dizinin önümüzdeki haftanın yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Tarihi sahneleriyle dikkat çeken Diriliş Ertuğrul'un 101. bölümü heyecanla bekleniyor. Peki nefes kesen sahnelerin olacağı Diriliş Ertuğrul 101. bölümü beklenilen tarihte yayınlanacak mı?

28.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte 101.bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte 101.bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde büyük savaş başlıyor. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında yaşanan olayların özeti ve son bölümde olanlar..

27.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrulun yeni bölümünde Ares ölüyor mu Son bölümde gerilim hat safhadaydı

Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Ares ölüyor mu? Son bölümde gerilim hat safhadaydı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Ares'in kurduğu planlar, oba beyinin canını iyice sıkmaya başlayacaktır. En hassas damarı olan oğlunu kaybetmek istemeyen oba beyi, Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde çok farklı olaylarla karşı karşıya kalacaktır. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında kalenin içine kadar giren oba beyi, Ares'i öldürecek midir? İşte, detaylı bilgiler

20.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Aresin yeni plan merak uyandırdı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Ares'in yeni plan merak uyandırdı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı nefes kesen görüntüleriyle heyecan dozunu arttırdı. Cenk görüntülerinin ağırlıklı olduğu Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanında Ares'in eline geçen isim dikkat çekti. Bir haftalık bir aradan sonra kaldığı yerden devam edecek olan tarihi dizinin yeni bölümünde zehir krizinin etkisi devam edecek. Peki Ertuğrul intikamını alabilecek mi? Ares'in yeni planı ne? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

18.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrulda cenk zamanı

Diriliş Ertuğrul'da cenk zamanı!

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünün ekrana gelmemesi dolayısıyla dün akşam küçük bir endişe yaşayan izleyiciler, dizinin yeni bölüm fragmanı ile buluştu. Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanında cenk eyleme zamanı olduğunu duyuran oba beyi, kanla kazandığı toprakları kimseye yar etmeyeceğinin altını bir kez daha çizmiştir. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, dizinin yeni bölümü hakkında küçük bilgiler

13.12.2017Televizyon
İzleyicilere şok: Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanmayacak mı

İzleyicilere şok: Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanmayacak mı?

Ekranlara geldiği günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile büyük merak konusu oldu. Son bölümde ekrana gelen olayların ardından yeni bölümde neler yaşanacağını büyük bir merakla sorgulayan vatandaşlar, Diriliş Ertuğrul 'un yeni bölümü hakkında endişelenmeye başlandı. Peki, Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı? İşte, dizinin yapımcılarından gelen detaylı açıklama

13.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 99. bölümü yayınlanacak mı Yapımcıdan yeni bölüm açıklaması

Diriliş Ertuğrul 99. bölümü yayınlanacak mı? Yapımcıdan yeni bölüm açıklaması

Tarihi TRT1 dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Yeni sezonun açılışını kısa bir süre önce yapan Diriliş Ertuğrul 99. bölüm tarihimi merak eden izleyiciler bir açıklama bekliyordu. Beklenen haber yapımcıdan geldi. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

11.12.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanında oba beyi neler yapacak

Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanında oba beyi neler yapacak?

Diriliş Ertuğrul son bölümünden Aslıhan ve Turgut'un başına gelenlerin ardından çevredeki hainin peşine düştü. Karacahisar Kalesi ve Hanlı Pazar konusunda ciddi girişimlerde bulunan oba beyi, Diriliş Ertuğrul son bölümünde obasının başına gelenler için intikam yemini etmiştir. Peki, tüm bunların yaşandığı son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

7.12.2017Televizyon