GeriTelevizyon Diriliş Ertuğrul son bölümü soru işareti bıraktı! 102. bölüm fragmanı ekranda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul son bölümü soru işareti bıraktı! 102. bölüm fragmanı ekranda

Diriliş Ertuğrul son bölümü soru işareti bıraktı! 102. bölüm fragmanı ekranda

Diriliş Ertuğrul'da sular durulmuyor. Son bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen dizinin 102. yeni bölüm fragmanında Ares'in sözleri oba beyi için hiçbir şey ifade etmemektedir. Büyük bir mücadelenin odağında yer alan oba beyi, son bölüm sonrası ekrana gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ile mesajını vermiştir. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında neler ekrana geliyor? İşte, son bölüm ve detayları

Son bölümde Ares'in girişimi, Diriliş Ertuğrul 102. yeni bölüm fragmanında oba beyinin kızgınlığı ile ekrana yansımıştır. Türk obalarını karıştırıp birbirine düşürmek için her türlü yolu deneyen düşman odakları, Diriliş Ertuğrul 102. bölüm fragmanında sert kayaya çarpacaktır. Peki, Diriliş Ertuğrul 102. yeni bölüm fragmanında neler ekrana geldi? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

YENİ BÖLÜMDE OBA BEYİ KIZGIN

Diriliş Ertuğrul 102. yeni bölüm fragmanında oba beyi, "Hiçbir tuzağın, hiçbir kahpeliğin bizi fetih yolundan döndüremeyeceğini görecekler. Şehitlerimizin her bir damla kanı, bu toprakları perçinlememize vesile olacaktır. Düşmanlarımız tuzak kurarak bizi durdurmak ister lakin coşkun bir sel gibi onların üzerine akacağız." sözleri ile durmak zamanı olmadığını alplerine ve obalarına dile getirmiştir.

Düşman tarafının azılı ismi Ares'in, "Türk obalarının gözündeki itibarını yerle bir ettim" sözleri, her ne kadar dirayetli bir ifade olsa da, karşısındaki ismin Türk obalarının şahı Ertuğrul bey olduğu gerçeğini değiştirmemektedir.

Diğer taraftan oba içerisinde ise sular durulmamaktadır. Bahadır Bey'in keskin kılıcı ile "Bana itaat et ki ikinizin yaşamasına da izin vereyim." sözlerini sarf etmesi dikkatlerden kaçmadı.

SON BÖLÜMDE EKRANA GELENLER

Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz’ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız’ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz’ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti. Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi’nin fethi gerçekleşebilecek mi?

Tekfur Ares, Ertuğrul’un kaledeki askerlerin bir kısmını öldürüp Gündüz’ü kurtarmasından sonra kale kapılarının kapatılmasını emretmiş ve Türklerle savaşın başladığını söylemişti. Ares’in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul’un kaleye taarruzunu engellemek için ne yapacak? Ertuğrul’u bu sefer de durdurabilecek mi?

Sancar’a Turgut’u öldürtüp sonra da obayı basarak beyliği almayı planlayan Bahadır Bey, Turgut’un tuzağı bertaraf edip obaya dönmesinden sonra bu planını gerçekleştirememişti. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey’in yeni planı olacak? Obayı basmak için hangi hamleleri yapacak? Tekfur Ares’le işbirliğine yanaşacak mı? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey’in planlarını öğrenip bertaraf edebilecekler mi?

Yorumları Göster
Yorumları Gizle