GeriMagazin İlkokul arkadaşıyla evlendi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlkokul arkadaşıyla evlendi

İlkokul arkadaşıyla evlendi

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın kızı Begüm Büşra Günay, emekli subay Hayrettin Kırbıyık'ın oğlu Ömer Faruk Kırbıyık ile Swissotel The Bosphorus İstanbul Hotel'de düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

İş, sanat ve siyaset dünyasının tanınmış simalarından Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve eşi Hayat Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü ikinci başkanı Abdurrrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak, Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu düğün törenine katıldılar.

 İlkokul yıllarından beri arkadaş olan avukat çift Begüm Büşra Günay & Ömer Faruk Kırbıyık sekiz ay önce nişanlandı. Çiftin nikahını Beşiktaş Belediyesi Nikah memuru Güray Erginoğlu kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise gelinin abisi Burak Günay, gelinin teyzesi Aysun Günay, damadın abisi Fatih Kırbıyık, damadın amcası Nurettin Kırbıyık, damadın eniştesi Zekeriya Aslan ve Ahmet Göksu yaptı.
Çiçeği burnunda çift balayı için Bali ve Singapur'a gittiler.

İlkokul arkadaşıyla evlendi

İlkokul arkadaşıyla evlendi


 

ÇOCUKLARIN EL BECERİLERİNİ GELİŞTİRMENİN YOLLARI

 

Çocukların el becerilerini geliştirmenin yolları | Çocuklarla Bir ÖmürÇocukların en becerilerini geliştirmesinde aile içi aktivitelerin önemi büyük! Peki çocuklar için en doğru aktivite yöntemleri nelerdir? Pedagog Gözde Erdoğan açıklıyor…
Yorumları Göster
Yorumları Gizle