GeriMagazin Ali Sunal ikinci kez evleniyor mu? Nazlı Kurbanzede kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ali Sunal ikinci kez evleniyor mu? Nazlı Kurbanzede kimdir?

Ali Sunal ikinci kez evleniyor mu? Nazlı Kurbanzede kimdir?

Yeşilçam’ın efsanesi rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu, oyuncu Ali Sunal’ın Nazlı Kurbanzede'nin evlilik yolunda ilerlediğine yönelik haberler son günlerin en çok konuşulan konusu oldu. İddialara göre Ali Sunal bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişanlandı.

Ali Sunal Temmuz 2011’de meslektaşı Gökçe Bahadır ile nikah masasına oturmuştu. Ama mutlulukları sadece 8 ay sürmüş, 2012’de boşanmışlardı. Özel hayatıyla anılmayı pek sevmeyen Ali Sunal’ın başı ikinci kez bağlanmak üzere. Posta'dan Halil Kalmuk'un haberine göre; Ali Sunal bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişanlandı.

DÜĞÜN BU YAZ OLACAK
Taze nişanlılar evlenmek için fazla beklemeyecek ve düğünü bu yaz yapacak. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzede, ÇABA Derneği’nin projelerinde birlikte çalışırken tanışmış ve arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Nazlı Kurbanzade ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

Ali Sunal ikinci kez evleniyor mu Nazlı Kurbanzede kimdir

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Ali Sunal ile yaşadığı beraberlik nedeniyle adı magazin sayfalarına konu olan Nazlı Kurbanzade, lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamladı. 2010 yılında hukuk bölümünü tamamladıktan sonra Paris Summer İnstitute’de eğitimine devam etti. Dört yıldır aynı kurumda operasyon direktörü olarak çalışan Nazlı Kurbanzade, aynı zamanda Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’nin (ÇABA) projelerinde destek oluyor. 

 

   

 

6 Adımda Uzun Yaşamanın Sırrı | Doktor Bu Ne

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle