GeriMagazin Nazlı Kurbanzade kimdir? Ali Sunal'ın nişanlısı nereli?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nazlı Kurbanzade kimdir? Ali Sunal'ın nişanlısı nereli?

Nazlı Kurbanzade kimdir? Ali Sunal'ın nişanlısı nereli?

Nazlı Kurbanzade, magazin gündeminde son günlerin popüler isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Ali Sunal ile evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen Nazlı Kurbanzade, birçok kişinin merakla araştırdığı isim oldu. Peki, Nazlı Kurbanzade kimdir ve nerelidir? İşte, popüler isim hakkında merak edilen bazı detaylar

Yeşilçam'ın efsanesi rahmetli Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, bir süredir beraber olduğu Nazlı Kurbanzade ile nişanlandı. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade’nin ÇABA Derneği’nin projelerinde birlikte çalışırken tanıştığı iddia ediliyor. Peki Ali Sunal’ın evlilik yolunda ilerlediği Nazlı Kurbanzade kimdir?

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade'nin kızı olan Nazlı Kurbanzade, lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamladı. 2010 yılında hukuk bölümünü tamamladıktan sonra Paris Summer İnstitute’de eğitimine devam etti. Dört yıldır aynı kurumda operasyon direktörü olarak çalışan Nazlı Kurbanzade, aynı zamanda Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’nin (ÇABA) projelerinde destek oluyor. Ali Sunal ile bu projeler sayesinde tanışan Nazlı Kurbanzade, ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle