GeriKeyif Yengeç burçları yeni aşklara hazır olun!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yengeç burçları yeni aşklara hazır olun!

Yengeç burçları yeni aşklara hazır olun!

Yeni yıl adım adım yaklaşırken gökyüzünü okuyan astrologlar da bizi nelerin beklediğinin peşine düştü. Bu tür tahminlere bir örnek de astro terapist HülyaNida Şahin'den geldi.

Şahin, burcunuzun yeni yıl için nelere işaret ettiğini anlattı. Danışanların kişisel gelişimini yükseltmeye yönelik çalışmalarını “Doğru Nokta Terapisi” yöntemiyle sürdüren, kısa bir süre önce Ceres yayınevinden çıkan “Ah Zavallı Erkekler” adlı kitabı ikinci baskısını yapan Şahin’e göre, 2018 yılında gerçekleşecek 3 adet güneş 2 adet ay tutulması Yengeç, Aslan, Kova ve Balıklara genelde ise en çok Akrep ve Yaylar ile yükselen burcu bunlardan biri olanlara bol şans getirecek.

Astro-Terapist HülyaNida Şahin, Denge Yılı olarak nitelediği 2018 yılının en çok Akrep, Yay, Yengeç, Aslan, Kova ve Balıklara şans getireceğini söyleyerek, 2018 yılının bu burçlara şans ve olumlu yansımasını yaparken haritanın bütününe bakmanın da önemli olacağını belirtti.

Şahin’in yorumlarına göre: Değişim ve ani dönüşümü anlatan Uranüs uzun zamandır koç burcunda olan yolculuğunu tamamlıyor. Bu en başta koç burçlarına nefes aldırırken diğer burçlar üzerinde de etkili oluyor. Koç ve yükselen koçlar aşk, ilişki ve çalışma hayatlarında zorlanmışlardı ama yılın ilk yarısında rahatlama yaşayacaklar.

Yengeç burçları yeni aşklara hazır olun

İkinci yarısında ise artık şans onlara aşk ve iş yaşamlarında önemli fırsatlar sunacak. 15 Mayıs itibarıyla tam yedi yıl sürecek olan Uranüs’ün boğa burcundaki yolculuğu boğa ve yükselen boğa burçlarını köklü, kalıcı ve sağlam temeller atabilmesi adına destekleyecek.

Yengeçler için şansın eğer kendi iç dünyalarından çıkmayı başarmışlarsa geleceğini öne süren Şahin, sevmekten çok sevilmeyi arzu eden yengeçler için Jüpiter akrep burcundaki bolluğu ve bereketi aşk ve ilişkilere getireceğini vurguladı.

Şahin’e göre yeni yılın en şanslıları Akrepler ve Yaylar ile yükselen burçları bunlardan biri olanlar. Aşkta en şanslılar ise Yengeçler ve Aslanlar ile yükselen burcu bunlardan biri olanlar da yine aynı şansa sahip. Parasal açıdan yeni yılın en şanslıları Teraziler ve Akrepler sizsiniz. Eğer yükselen burcunuz Terazi veya Akrepse yine aynı şekilde şans sizden yana gözüküyor.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle