GeriKeyif Kiraz Mevsimi 13. bölüm fragmanı: Ayaz prens, Öykü Prenses oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiraz Mevsimi 13. bölüm fragmanı: Ayaz prens, Öykü Prenses oldu!

Kiraz Mevsimi 13. bölüm fragmanı: Ayaz prens, Öykü Prenses oldu!
refid:27289292 ilişkili resim dosyası

FOX TV'nin en iddialı gençlik dizisi Kiraz Mevsimi 13. yeni bölümüyle 4 Ekim cumartesi günü yayınlanacak. 13. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide, Öykü ve Ayaz masal kahramanlarına dönüşüyor.

Kiraz Mevsimi'nin son bölümünde, Mete babasıyla dertleşir. Adeta bir psikoloğa gelmiş gibi problemlerini anlatır. Babasıyla hayatında ilk defa bir arkadaşıyla konuşur gibi konuşmaktadır. Küçüklüğünnden beri biraz ketum olan Mete sonunda içini babasına döker. Sorunun hayatına giren kadınları annesiyle kıyaslaması olduğunu ve bunun üstesinden geleceğini söyler. Babası da oğluna destek olmaya kararlıdır.

Ayaz, artık çizim yapamadığını söyleyen Öykü'ye yardımcı olmak için öncülük yapar. Ayaz'ın evinde yemek yerlerken birden dışarı çıkarlar ve ikili açıkhavada, yıldızların alrında hem sohbet eder hem de Öykü Ayaz'a verdiği sözü tutar ve o artık gelmeyen ilhamının yeniden canlanmasını sağlar.

Aydilge'nin "Hayat Gel Şaşırt Beni" şarkısı ile birlikte ekrana gelen sahnelerin sonunda, Ayaz daha fazla dayanamaz ve uyur. Öykü ise birbirinden güzel çizimler yapmıştır. Öykü, uykuya dalan Ayaz'a küçük bir şaka yapar ve üzerine battaniye örter. alnına büyük harflerle ÖYKÜ yazan Ayaz hiç aynaya bakmadan ofise o halde gider. Mete'nin şakalarına maruz kalan Ayaz şakayla karışık epey sinirlenir.

Bu arada Mete ve Şeyma barışırlar. Mete Şeyma'ya kötü şeylerin bittiğini ve artık hiç ayrılmayacaklarını söyler.

Öykü ve Ayaz ise romantik bir akşam yemeği yerler. Öykü, Ayaz için hazırladığı sürprizi gösterir. Onun için bir video hazırlamıştır ve video'da Öykü ile Ayaz'ın nasıl tanıştıklarından, yaşadıkları komik anılara ve romantik anlara kadar bir çok şey vardır. Öykü ve Ayaz'ı ise Burcu ile Emre canlandırmaktadır.

Kiraz Mevsimi 13. bölüm fragmanı: Ayaz prens, Öykü Prenses oldu

Hatta serenat sahnesini bile yeniden canlandırmışlardır. Videonun sonunda Öykü, ayaz'ın verdiği cevabı hatırlamadığını söyler ve Ayaz'a kendisine bir şans daha verip vermeyeceğini sorar. Ayaz, o gece bir şey söylemediğini ama sorusuna yazılı olarak cevap vereceğini söyler.

Öykü'nin alnına büyük harflerle 'EVET' diye yazar. Doğru aynaya koşan Öykü sevinçten çılgına döner ve Ayaz'a sarılır.

Kiraz Mevsimi 13. bölüm fragmanı: Ayaz prens, Öykü Prenses oldu

Kiraz Mevsimi 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 4 Ekim cumartesi 20.15'te yayınlanacak olan 13. bölümde Öykü ve Ayaz birer masal kahramanı oluyorlar..

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle