GeriKelebek Diriliş Ertuğrul 52. bölüm fragmanı hayranlarını şok etti - İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Diriliş Ertuğrul 52. bölüm fragmanı hayranlarını şok etti - İzle

Diriliş Ertuğrul 52. bölüm fragmanı hayranlarını şok etti - İzle

Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümü ile ekrana kilitledi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul'da nefes kesen sahneler yaşandı. Merakla beklenen 52. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümden son detaylar..

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisinde heyecan dolu dakikalar yaşandı. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde yine heyecan dorukta..

İşte Diriliş Ertuğrul 52. bölüm fragmanı ve son bölümde kaçırdığınız detaylar..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 52. BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 50.Bölümünde Korkut Bey’in ölümüyle birlikte obada büyük bir gerginlik yaşanmaktadır. Tuğtekin, babasının katili olduğunu düşündüğü Banu Çiçek’i bir an önce cezalandırmak ister. Ertuğrul ise, Korkut Bey’in ölümünün, Gümüştekin ve Aytolun’un bir oyunu olduğuna inanmaktadır. Ancak bu gerçeği oraya çıkaracak bir kanıt bulunmamaktadır.

Diğer yandan Banu Çiçek’in hala yaşıyor olması Aytolun ve Gümüştekin için büyük bir tehlikedir. Gümüştekin, Tuğtekin’le konuşarak tez vakitte mahkemenin kurulup suçlunun cezalandırılması gerektiğini söyler.

Gümüştekin’in bu hamlesini öğrenen Ertuğrul, annesi aracılığıyla mahkemenin ertelenmesini sağlar. Fakat Gümüştekin ve Aytolun, yeni bir plan yaparlar. Yaptıkları plan gereği Aytolun, Tuğtekin ile konuşarak kendisine ve babasına Selcan tarafından iftira atıldığını söyler. Bunun üzerine Selcan’ın çadırını basan Tuğtekin, Gündoğdu ve Hayme Ana ile karşı karşıya gelir. Bütün bu yaşananların üzerine bir de Banu Çiçek’in Doğan tarafından kaçırılması, obadaki tansiyonu daha da yükseltmiştir.

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrulda bu hafta; Banu Çiçek’in kaçırıldığını öğrenen Tuğtekin’in Ertuğrul’a tepkisi ne olacak? Banu Çiçek ve Doğan’ı bekleyen sürpriz nedir? Selcan ormanda Banu Çiçek ile niçin buluşur? Saadettin Köpek, Ertuğrul, Gündoğdu, Gümüştekin ve Tuğtekin’i kervansarayda neden bir araya getirmiştir? Saadettin Köpek, Gümüştekin’i ne ile görevlendirir? Kirmani ile Saadettin Köpek’in buluşmasında neler konuşulur? Ertuğrul’un herkesi hayrete düşüren planı nedir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 51. Bölümde.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle