KAYSERİ HABERLERİ

Kayserispor Başkanı Bedir: "Tek yürek olacağız"

DHA
26.04.2017 - 13:01Son Güncelleme :
Kayserispor Başkanı Bedir: Tek yürek olacağız
DHA

Oktay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİSPOR Kulübü Başkanı Erol Bedir, ligin son 6 maçlık süreçte tek yürek olacaklarını söyledi. 
'Kalbi Kayserispor'la atmayan oyuncularıyla hemen yollarımızı ayırmaya karar verdiklerini belirten Başkan Erol Bedir, "Futbolcularımızla birebir ve toplu görüşmeler yaparak yüreği yetmeyenlerin ve inanmayanların aramızdan ayrılmalarını istedik'' dedi. Douglas'la yollarını ayırdıklarını belirten Başkan Bedir, alt yapıya gönderdikleri Milan Stevanoviç'i ise yeniden  A takım kadrosuna aldıklarını açıkladı. Son 3 maçlık yenilginin ardından Sergen Yalçın'ın istifa  ettiğini, takımın başına tam yetkiyle Mesut Bakkal'ı getirdiklerini ifade eden Başkan Erol Bedir, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Önümüzde uzun bir maraton olmadığından kalbi Kayserispor'la atmayan oyuncularımızla hemen yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bunu yaparken de oyuncularımızın önceki performans veya davranışlarını değil Mesut Bakkal göreve geldikten sonraki takıma katkı veya zararlarını dikkate aldık. Futbolcularımızla birebir ve toplu görüşmeler yapılarak "yüreği yetmeyenlerin ve inanmayanların" aramızdan ayrılmalarını istedik. Bu çalışmalar sonucu ilk gün, oyuncumuz  Douglao'yu gönderdik. Sergen Yalçın geldiğinde alt yapıya verdiğimiz oyuncumuz Milan Stevanoviç'i ise tekrar A takıma aldık. 6 maçlık bu mücadelede nefesi, inancı,cesareti ve takıma sahip çıkma arzusu yeterli olmayan arkadaşlarımızı aramızdan ayırıp inanan ve her şeyiyle mücadele eden gerçek oyuncularımızla yolumuza devam edeceğiz. Çünkü; yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz. Zafer korkaklarla ve inanmayanlarla kazanılamaz. Verdiğimiz bu zorlu mücadelede en büyük desteği, şüphesiz taraftarlarımıztdan alacağız.'

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayserispor Başkanı Bedir: "Tek yürek olacağız" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 13 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayserispor Başkanı Bedir: "Tek yürek olacağız" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı