KAYSERİ HABERLERİ

Kayseri mobilya fuarını 53 bin 750 ziyaretçi gezdi

DHA
25.04.2016 - 14:06Son Güncelleme : 25.04.2016 - 14:07
DHA

KAYSERİ (DHA)- KAYSERİ 6. Mobilya fuarını bu yıl rekor sayıda ziyaretçi gezdi. Yerli ve yabancı olmak üzere 4 günlük sürieçte fuarı gezenlerin sayısı 53 bin 750'ye ulaştı.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş Bölge Başkanı Gökalp Gökdemir, başarılı bir fuar dönemi geçirdiklerini belirtti. Gökdemir'' KAYMOS işbirliği, Sanayi ve Ticaret Odalarımız ile Mobilyacılar Odası ve Esnaf Sanatkârlar Odalarımızın destekleri ile 6. sını düzenlemekte olduğumuz Kayseri Mobilya Fuarı, 20 Nisan Çarşamba günü Ekonomi Bakanımız Sn. Mustafa Elitaş’ın katılımlarıyla görkemli bir şekilde  açıldı. Ülkemiz Mobilyacılık sektörüne önemli katkıları olacağına inandığımız Fuarımızda bu yıl 87 üretici firma en yeni ürün gruplarını sergilledi. TÜYAP yurtdışı ofislerimiz ve temsilciliklerimiz kanalıyla yaptığımız çalışmalar sonucunda Fuarımızı bu yıl; İngiltere, Almanya, Azerbaycan, Ürdün, Mısır, Tunus, Suriye,Filistin.Gürcistan, Irak, BAE, Umman, Suudi Arabistan. Libya, Lübnan. ve Cezayir gibi ülkelerden alım heyetleri ziyaret etti. Birçok katılımcımızın, bu heyetlerle önemli iş bağlantıları için adım attıklarına dair sevindirici habe aldık'' diye konuştu
TÜYAP olarak, Kayseri’de yapılacak fuarları çok önemsiyor; Mobilya, Mobilya Yan Sanayi, Kapı, Tarım gibi şehrin güçlü olduğu konularda, başarılı fuarlar yapılabileceğini düşünüyoruz. Kayseri’de yapılması planlanan fuar alanı projesini, bu bakış açısıyla, dikkat ve mutlulukla takip ediyoruz.
Hayal Masa Sandalye Genel Müdürü Ersin Şeker ''Cezayir, Filistin ve Lübnan ile yurtdışı bağlantı yapmak fırsatımız oldu. Fuarın beklentimizin üzerinde olduğunu söyleyebilirim''dedi.Maksimo Mobilya Genel Müdürü Ensar Doğan'da ''Kayseri Mobilya Fuarının uzun yıllardır katılımcısıyız. Beklentimiz seviyesinde geçtiğini söyleyebilirim. Fuarda; Filistin ve Gürcistan’dan yeni müşteriler kazandık. Önümüzdeki yıllarda daha da iyi olacağı inancındayız.'' şeklinde konuştu. Dicle Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Andaç ise '' Firma olarak bu fuarı çok önemsiyoruz. Dolayısı ile hem sergilediğimiz ürünler hem stand tasarımı konularında çok özendik. Bu özenin karşılığını ise, yurtdışından, Suudi Arabistan, Libya, Irak ve Gürcistan’la; yurtiçinde ise AVM benzeri alıcılarla önemli iş bağlantıları yaparak aldık. Bunun dışında eski müşterilerimize firmamızın kat ettiği aşamaları göstermek bakımından da fuarın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.'' diyerek fuarla ilgili görüşlerini dile getirdiler
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayseri mobilya fuarını 53 bin 750 ziyaretçi gezdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2016 tarihinde saat 14 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayseri mobilya fuarını 53 bin 750 ziyaretçi gezdi haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  25 Eylül 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:43
  • Guneş
   06:21
  • Öğle
   12:41
  • İkindi
   16:05
  • Akşam
   18:39
  • Yatsı
   20:05
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı