KAYSERİ HABERLERİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, dolandırıcılara karşı uyardı

DHA
27.03.2017 - 15:33Son Güncelleme :
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, dolandırıcılara karşı uyardı
DHA

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi, belediyenin ya da belediye bürokratlarının ismini kullanarak dolandırıcılık yapan kişilere karşı vatandaşları bir kez daha uyardı.
Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bazı kişilerin zaman zamanbelediye ya da bazı bürokratların adını kullanarak yardım amaçlı para talebinde bulunduklarının belirlendiğini ifade edildi. . Belediye ya da bürokratların hiçbir şekilde ve hiçbir kimseden para talebinde bulunmadıkları vurgulanan açıklamada, bu tür taleplerde bulunan kişilerin tek amacının dolandırıcılık olduğu bildirildi. Bu kişilerden gelecek tekliflerin ve telefonların dikkate alınmaması istenilen açıklamada, bu durumla karşılaşan vatandaşların bir an önce polise ihbarda bulunmaları istendi. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, dolandırıcılara karşı uyardı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 15 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kayseri Büyükşehir Belediyesi, dolandırıcılara karşı uyardı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı