ANKARA HABERLERİ

Kaymakam Yıldız'dan köylülerle konakta buluştu

DHA
27.04.2017 - 10:19Son Güncelleme :
DHA

Nurullah TOSUN/KIZILCAHAMAM(Ankara), (DHA)- KIZILCAHAMAM Kaymakamı Mehmet Yıldız, köylülerle buluşmaya devam ediyor. Her ay bir köyde çevre köylerin de katılımı ile düzenlenen köy buluşmaları, bu ay Eğerlibaşköy Mahalle Konağı'nda yapıldı. Toplantıda köylerin ve halkın sorunları dinlendi, çözüm yolları arandı. 
Kaymakamı Mehmet Yıldız başkanlığındaki toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ ve Fen İşleri Kızılcahamam sorumluları, Orman İşletmesi, ilçe jandarması, ilçe emniyeti, ilçe tarım, SGK ve sosyal yardımlaşma  daire amirleri ile  Eğerlibaşköy, Eğerlikuzören, Eğerlialören, Eğerlidereköy Ortaköy, Semeler ve Semer mahalle muhtarları katıldı. Köylerin ve köylülerin sorunlarının dinlendiği toplantıda çözüm yolları arandı.
Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız  toplantıda yaptığı konuşmada, mahallelerin sorunlarını  yerinde görmek ve birlikte çözüm üretmek istediklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine en hızlı şekilde ulaşabilmeleri ve sorunlarını ilgili kurumlara aktarabilmeleri için samimi ortamlarda gerçekleştirilen halk toplantıları ile bundan sonra da her ay başka mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kaymakam Yıldız'dan köylülerle konakta buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 10 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaymakam Yıldız'dan köylülerle konakta buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı