KASTAMONU HABERLERİ

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti’ne (KGC) ziyaret

AA / Semih Yüksel
29.02.2016 - 18:47Son Güncelleme :
AA / Semih Yüksel

KASTAMONU (AA) - Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'ni (KGC) ziyaret etti.

KGC Başkanı Erkan Yılmaz ve gazeteciler tarafından karşılanan Başsavcı Kantarcı, ziyarette yaptığı konuşmada, kentteki basının seviyeli yayın anlayışını memnuniyetle izlediklerini belirtti.

Gazetecilerle sohbet eden Kantarcı, önümüzdeki günlerde Kastamonu Adliyesi bünyesinde oluşturulacak "Medya İletişim Bürosu" hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Ziyaretin ardından KGC'nin hatıra defterini imzalayan Kantarcı, "Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'nin Kastamonu'ya geldiğimden beri izlediğim sorumlu ve yapıcı çalışmaları ile bizlere göstermiş olduğu nezakete bir teşekkür ve cemiyet nezdinde tüm gazeteci arkadaşlarımızın seviyeli, toplumun haber alma hakkı ve mesleğin onur ve saygınlığı içerisindeki yayıncılık anlayışları ile çalışmalarından dolayı teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

KGC Başkanı Erkan Yılmaz da meslektaşları adına ziyaretinden dolayı Başsavcı Kantarcı'ya teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti’ne (KGC) ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 18 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti’ne (KGC) ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı