İZMİR HABERLERİ

KARBEM'de bilgi yarışması

DHA
29.03.2017 - 11:30Son Güncelleme :
DHA

KARABAĞLAR Belediyesi Eğitim Merkezi (KARBEM) tarafından düzenlenen bilgi yarışması renkli görüntülere sahne oldu. 7-8-9-10 ve 11. sınıf öğrencilerinin ayrı ayrı kategorilerde yarıştığı yarışmalarda çocuklar kadar aileler de büyük bir heyecan yaşadı.
Bozyaka Kültür Merkezi'nde düzenlenen bilgi yarışmasında öğrenciler hem yarışmanın heyecanını yaşadı hem de bilgilerini tekrar sınama şansı buldu. 7-8-9-10 ve 11. sınıf öğrencilerinin ayrı kategorilerde yarıştığı yarışmada her yarışmacıya 10 soru sorulurken, eşitlik yaşanan sonuçlarda joker sorulara geçildi.
Öğrenciler en zor soruları bile rahatlıkla yanıtlarken, başta öğretmenleri olmak üzere ailelerden de büyük alkış aldılar. Yarışma sonunda dereceye giren öğrencilere saat, satranç takımı gibi hediyeler verilirken, diğer katılımcılara da teşekkür belgeleri verildi.
Öğrencilerin ödüllerini Karabağlar Belediyesi Başkan Yardımcıları Alev Ağrı, Güven Güngörmüş, KARBEM Yetkilisi Hakkı Karadeniz verdi. Etkinlik hep bir ağızdan okunan İzmir Marşı ile sona erdi.
İZMİR, (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden KARBEM'de bilgi yarışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KARBEM'de bilgi yarışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı