KARABÜK HABERLERİ

Karabük'te öğrencilerden Suriyeli çocuklara giysi yardımı

AA / Dilek Kocabaş
26.02.2016 - 12:17Son Güncelleme :
AA / Dilek Kocabaş

KARABÜK(AA)- Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Haftalığımı Bağışlıyor, Giysi ve Oyuncaklarımı Bölüşüyorum Kampanyasına “ Yenice Anadolu Lisesi öğrencileri de destek verdi.

Öğrenciler, giymedikleri ve ihtiyaç duymadıkları giyim malzemelerini, topladıkları ayakkabı ve oyuncukları kolileyerek ve kendi aralarında 670 lira toplayarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne okul yöneticileri aracılığıyla yolladı.

Okul Müdürü Fatih Parlatır, yaptığı açıklamada, "Öğrencilerimiz giymedikleri ve ihtiyaç duymadıkları malzemeleri ihtiyaç sahibi Suriyeli çocuklara ulaştırmak üzere bizlere teslim etti. Bu yardım kampanyasına okulumuzun neredeyse bütün öğrencileri destek verdi. Toplanan yardımları, Suriyeli çocuklarımız için paketledik ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ettik. Yardım kampanyamıza destek olan öğretmen arkadaşlarımız ve öğrencilerimize teşekkür ederiz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Karabük'te öğrencilerden Suriyeli çocuklara giysi yardımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 12 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Karabük'te öğrencilerden Suriyeli çocuklara giysi yardımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı