NEVŞEHİR HABERLERİ

Kapimed Cemiyeti "1 Kasım’da Sandığa Gidelim"

IHA
31.10.2015 - 14:19Son Güncelleme :

KAPİMED YÖNETİMİ 1 KASIM SEÇİMLERİNDE NEVŞEHİR HALKINI OY KULLANMAYA DAVET ETTİ

IHA

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacıları Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti (KAPİMED) Nevşehir halkını oy kullanmaya davet etti.
KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin, 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde tüm vatandaşları oy kullanmaya davet etti. Sağlamdin, "Hepimizin bildiği üzere 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri yapılacak. Yapılacak olan bu seçimlerde Nevşehir halkımızı oylarına sahip çıkmaya davet ediyoruz. Yapılacak olan bu seçimlerin partiler üstü bir seçim olup ülkemizin iç ve dış düşmanlarına karşı verilecek en güzel cevabı vermiş olacağız. Aslında 1 Kasım tarihinde yapılacak olan bu seçim bir kişiyi, bir partiyi seçmek için yapılan bir seçim olmadığını ülkemizin geleceğine yöne verecek bir seçim olacağına inanıyoruz. İşte bu nedenden dolayı tüm vatandaşlarımızı oylarına sahip çıkmalarını ve sandığa gitmeye davet ediyoruz. 1 Kasım Pazar günü yapılacak olan bu seçimlerin ülkemize ve ilimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Kapimed Cemiyeti "1 Kasım’da Sandığa Gidelim" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 14 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kapimed Cemiyeti "1 Kasım’da Sandığa Gidelim" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı