HATAY HABERLERİ

Kanatsız meleklerin geliri sokak çocukları için kullanılacak

DHA
28.03.2016 - 13:12Son Güncelleme :
DHA

Ressam Pelin Özal Baki, Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde 'Kanatsız melekler' isimli resim sergisi açtı. İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği yararına açılan sergiden elden edilecek gelir, dernek tarafından sokak çocukları için kullanılacak.
Prime Mall'daki serginin açılışına İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Zeynep Çakmaklı, Avukat Nalan Akkülah, dernek üyeleri ile sanatseverler katıldı. Ressam Pelin Özal Baki'nin sergisine birçok ressam da gönderdiği eserlerle hem Baki'ye hem de sokak çocuklarına destek verdi. Baki, serginin açılmasına destek veren herkese teşekkür ederek, "İyi bir amaç uğruna açılan bir sergi" dedi.
Zeynep Çakmaklı ise sergiden elde edilecek gelirin sokak çocukları için kullanılacağını belirterek buna olanak tanıyan Pelin Özal Baki'ye teşekkür etti.

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay), (DHA)

UA(ÖK)(28.03.2016,FOTOGRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden Kanatsız meleklerin geliri sokak çocukları için kullanılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 13 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kanatsız meleklerin geliri sokak çocukları için kullanılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı