MALATYA HABERLERİ

Kahtalı, “Bu Birliği Her Zaman Koruyacağız”

IHA
28.10.2015 - 18:54Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA İL BAŞKANI HAKAN KAHTALI, CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI.

IHA

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kahtalı, “Duygu birliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de gelecekte de hep koruyacağız. Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyorum” dedi.
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı mesajında, “Bugün bizi millet yapan yüksek değerlerimizin daha gür sesle yükseltileceği, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağımız gündür. Türkiye’mizin ve milletimizin özellikle son yıllarda her alanda elde ettiği kazanımları, istikrarını, gücünü hem içeriden ve hem de dışarıdan zayıflatmak isteyen, beklenti içinde olanlar olabilir. Bunlara karşı milletçe vereceğimiz en büyük cevap inançla, imanla birlik ve beraberliğimize sımsıkı sarılmak olacaktır. Bugün, bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız. Bu anlamlı duruşumuzla, kardeş kavgası çıkarmak için beyhude bir çaba içinde olan şer ve nifak odaklarına da bir kez daha en güzel cevabı vereceğiz. Bu duygu birliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de gelecekte de hep koruyacağız. Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Kahtalı, “Bu Birliği Her Zaman Koruyacağız” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 18 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kahtalı, “Bu Birliği Her Zaman Koruyacağız” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı