ORDU HABERLERİ

Kabadüz Belediyesi’nden yol çalışmaları

DHA
30.03.2016 - 14:39Son Güncelleme :

Kabadüz Belediyesi’nden yol çalışmaları

DHA

Nedim KOVAN/KABADÜZ (Ordu), (DHA) – ORDU’nun Kabadüz İlçe Belediyesi tarafından, bazı mahallelerde yeni yol çalışması başladı.

Kabadüz İlçe Belediye Başkanı Yener Kaya, Derinçay Mahallesi Güney semtinde başlayan yeni yol çalışmalarını yerinde inceledi. Derinçay’da yıllardan beri yol sorunu yaşandığını, belediye olarak bu sorunları çözmek için çalıştıklarını belirten Başkan Kaya, "Yol çalışması yaptığımız bölgede yıllardan beri yol sorunu vardı, bu sorunu ortadan kaldırmak için yeni yol açma çalışmalarına başladık. Çalışmalar tamamlandığında vatandaşlarımızın yol sorunu kalmayacak. Buranın dışında bazı mahallelerimizde de çalışmalar var. Belediyemizin imkanları ölçüsünde sorunları çözmeye çalışıyoruz. Coğrafi olarak dağınık bir yerleşim yeri var, zaman zaman bu da çalışmalarımızı zorlaştırıyor" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Kabadüz Belediyesi’nden yol çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 14 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kabadüz Belediyesi’nden yol çalışmaları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı