İZMİR HABERLERİ

İZSİAD'dan 'staj' sözü

DHA
30.03.2016 - 12:56Son Güncelleme :
DHA

Buca Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri Barış Gökdemir ve Onur Ocak, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Yönetim Kurulu toplantısına konuk oldu.

Makine mühendisi Gökdemir ve Kamu Yönetimi 3'üncü sınıf öğrencisi Ocak, hem lise hem de üniversite öğrencilerinin, zorunlu staj dönemlerinde büyük sıkıntı yaşadıklarını anlattı, staj yeri ayarlanması konusunda İZSİAD yönetiminden destek istedi. Gönüllü olarak sorun çözme iradesi gösterdikleri için gençleri tebrik eden İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, destek sözü verdi. İZSİAD Genel Sekreteri Şenol Aslanoğlu'nu görevlendiren Küçükkurt, “Üyelerimizden stajyer ihtiyacı olanları ve hangi dönemlerde, hangi bölümlerden stajyer istediklerini tespit edeceğiz. Tahminimce 50'ye yakın öğrenciye staj imkanı sağlayabiliriz" diye konuştu.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İZSİAD'dan 'staj' sözü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İZSİAD'dan 'staj' sözü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı