KAYSERİ HABERLERİ

İtfaiye çalışanlarına doğalgaz eğitimi

DHA
16.10.2017 - 12:31Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİGAZ, doğalgazın etkin ve güvenli kullanımı konusunda Kayseri Büyükşehir Belediyesi itfaiye çalışanlarına eğitim verdi.

Kayserigaz, “Doğalgazın Güvenli Kullanımı ve Enerji Verimliliği” konusunda itfaiye çalışanları ile bir araya geldi. Eğitime katılan 40 kişilik itfaiye grubu, doğalgaz kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar anlatılırken; doğalgazın kullanım alanları, olası bir tehlike anında ne tür önlemlerin alınması gerektiği ve nasıl müdahalelerde bulunulması gerektiği, doğalgaz altyapısında dikkat edilecek hususlar konusunda bilgi aldı. Kayserigaz İşletme Bakım Mühendisi Erşat Kara, İç Tesisat Kontrol Mühendisi Selahattin Emirosmanoğlu ve Pazarlama Birimi Uzmanı İsmail Ulu verdikleri eğitimde, doğalgaz kullanımının avantajları ve çevreye olumlu etkilerine dikkat çekerken, doğalgazın insan sağlığına etkisi, doğalgazın taşınması ve dağıtılması, iç tesisatlarda bina içi ve bacalarda dikkat edilmesi gereken hususları anlattı.

FOTOLU

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Kayseri haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Kayseri haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde İtfaiye çalışanlarına doğalgaz eğitimi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı