ANKARA HABERLERİ

İşyerimizi de açacağız sokaklara da çıkacağız

Hürriyet Haber
29.03.2016 - 15:12Son Güncelleme :

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Olağanüstü Başkanlar Kurulu Toplantısı, Mehmet Yiğiner Başkanlığında ANKESOB Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Hürriyet Haber

Birlik ve beraberlik vurgusunun öne çıktığı toplantıda son günlerde artan terör saldırıları lanetlendi. Terör nedeniyle alışverişin merkezi olarak nitelendirilen yerlerde mağdur olan esnafın çok ciddi zarar gördüğünü belirten Başkan Yiğiner, özetle şunları söyledi:
““Dükkânlarımızı açık tutacağız, sokaklara da çıkacağız, işimizi de yapacağız. Biz esnaf ve sanatkârlar, birlik ve beraberlik duygusu içerisinde devletimizin yanında dimdik ayakta durmaktayız. Hep birlikte evlerimizi ve işyerlerimizi, Ankara genelinde hizmet veren ticari araçlarımızı; taksilerimizi, minibüslerimizi, servis araçlarımızı ve halk otobüslerimizi Türk Bayrağı ile donatacağız. Bu doğrultuda; yarın, saat 11.00’de Güvenpark’ta buluşarak, duraktaki minibüslerimizin hepsine Türk Bayrağı asacağız ve ardından Kızılay’da terör mağduru esnafımızı ziyaret edeceğiz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden İşyerimizi de açacağız sokaklara da çıkacağız hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 15 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İşyerimizi de açacağız sokaklara da çıkacağız haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı