GAZİANTEP HABERLERİ

İşletmelerde Enerji Verimliliğinin Önemi Toplantısı

IHA
26.02.2015 - 17:13Son Güncelleme :

ATLAS COPCO KOMPRESÖR TEKNİĞİ İŞ ALANI GAZİANTEP DEDEMAN HOTEL VE CONVENTİON CENTER’DA İŞ ORTAKLARINA YÖNELİK BİR TOPLANTI DÜZENLEDİ.ATLAS COPCO ÜRÜN VE HİZMETLERİNİN TANITILDIĞI TOPLANTIDA, SÜRDÜRÜLEBİLİR VERİMLİLİĞİ SAĞLAMAK VE REKABETTE ÖNE ÇIKMAK İÇİN ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKİLDİ.

IHA

GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep’te iş ortaklarına yönelik bir toplantı düzenledi. Bir firmanın ürün ve hizmetlerinin tanıtıldığı toplantıda, sürdürülebilir verimliliği sağlamak ve rekabette öne çıkmak için enerji verimliliğinin önemine dikkat çekildi.
Gaziantep’te bir otelde ürün ve hizmet tanıtımı toplantısında konuşan Atlas Copco Kompresör Tekniği İş Alanı Genel Müdürü Jan Kougl, Türkiye’nin önemli sanayi kentlerinden biri olan Gaziantep’in son yıllarda yaptığı başarılı yatırımlarla dikkat çektiğine değindi. Jan Kougl, “Türkiye ve dünyada artan enerji fiyatları, özellikle enerji yoğun sektörlerde rekabet gücünün korunması ve sürdürülebilir verimliliği önemli hale getirdi. Geliştirdiği ürünlerde enerji verimliliğine odaklanan Atlas Copco, yeni nesil kompresörleri ile yüzde 35 oranında enerji tasarrufu sağlayarak bu ihtiyaca cevap veriyor. Büyüyen ve gelişen pazar ile artan rekabet koşulları, şirketlerin ayakta kalabilmeleri için dünya standartlarında üretim yapmalarını ve başta enerji maliyetleri olmak üzere maliyet avantajı yaratarak karlılıklarını sürdürebilmelerini gerektiriyor. Atlas Copco olarak enerji verimliliğinin önemini vurgulamaya ve sunduğumuz ürünlerin bu konudaki avantajlarını en iyi şekilde anlatmaya çabalıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden İşletmelerde Enerji Verimliliğinin Önemi Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 17 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İşletmelerde Enerji Verimliliğinin Önemi Toplantısı haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

20 Nisan 2018, Cuma
 • İmsak
  04:17
 • Guneş
  05:43
 • Öğle
  12:36
 • İkindi
  16:16
 • Akşam
  19:16
 • Yatsı
  20:37
Sayfa Başı