GAZİANTEP HABERLERİ

İslahiye'de Kur'an kursları yarıştı

DHA
29.04.2017 - 12:01Son Güncelleme :
DHA

Kadir ÇELİK/ İSLAHİYE (Gaziantep), (DHA)- GAZİANTEP'in İslahiye İlçe Müftülüğü tarafından Bayan Kuran Kursları arasında 'Kur'an-ı Kerim-i Güzel Okuma' ile 'Kur'an-ı Kerim ve Dini Bilgiler' yarışması düzenlendi.
İlçe Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde müftülük bünyesindeki Kadın Kur'an Kursları arasında 'Kur'an-ı Kerim ve Dini Bilgiler' yarışması ile 'Kur'an-ı Kerim-i Güzel Okuma' yarışması düzenlendi. Kur'an-ı Güzel Okuma Yarışması'nda Sıdıka Tayyar Hatun Camii öğrencisi birinci olurken, 'Kur'an-ı Kerim ve Dini Bilgiler Yarışması'nda ise Hz. Aişe Kur’an Kursu birinci oldu. Yarışmalara katılanları ödüllendiren İlçe Müftüsü Ramazan Dolu, Kutlu Doğum Haftası kapsamında Kur'an kurslarımızın Kur'an sevgilerini arttırmak, aynı zamanda bilgilerini tazelemelerine katkı sağlamak, aynı amaç için yarışan bayanların birbirine olan güvenlerini teyit etmek olduğunu söyledi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden İslahiye'de Kur'an kursları yarıştı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 12 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İslahiye'de Kur'an kursları yarıştı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı