GAZİANTEP HABERLERİ ISLAHİYE HABERLERİ

İslahiye'de fakülteye yeni dekan

DHA
01.06.2018 - 15:34Son Güncelleme :
DHA

Kadir ÇELİK/ İSLAHİYE (Gaziantep), (DHA)- GAZİANTEP Üniversitesi (GAÜN) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy, İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı'na atandı.
Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy, rektörlük tarafından vekâleten atandığı İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde görevine başladı. Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde 1968 yılında doğan Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy, 1990 yılında Anadolu Üniversitesi Kütahya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2013 yılında Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde profesörlük unvanı alan Paksoy, 2018 yılı Şubat ayında Gaziantep Üniversitesi İşletme Bölümü Başkanlığı'na atandı. Birçok ulusal ve uluslararası dergilerde makaleleri yayımlanan ve İngilizce bilen Paksoy'un evli ve 2 kız çocuğu babası olduğu belirtildi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Islahiye haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Islahiye haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde İslahiye'de fakülteye yeni dekan haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı