Aramanız :
Aradığınız kelime : "

melis_akbas

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

74  adet haber bulundu.


 • Türkiye Gamze'ye ağlıyor - melis_akbas
  Türkiye Gamze'ye ağlıyor04.03.2015
  GündemLösemi hastalığı ikinci kez tekrar edince 3 yaşındaki oğlu Atakan’ı bırakıp gitmemek için çığlığını, yazdığı mektupla duyuran Gamze Akbaş hayatını kaybetti.'Seyahate giden anne gibiyim' başlıklı mektubuyla Türkiye'yi ağlatan genç kadın, son yolculuğuna uğurlandı.Acılı eş Emrah Akbaş oğlu Atakan'ın "Annem Atatürk'ün yanına gitti, iyi insanlar cennete gider" dediğini söyleyince gözyaşları sel oldu.
 • Melis ALPHAN

  Yeni Türkiye’de yükselmek için ilahiyat okuyun gençler! - melis_akbas
  Yeni Türkiye’de yükselmek için ilahiyat okuyun gençler!05.01.2015
  YazarlarGENÇLER, Türkiye’de ideallerinize sınır koymayın.
 • 'Urfalıyam Ezelden' sosyal medyayı salladı - melis_akbas
  'Urfalıyam Ezelden' sosyal medyayı salladı13.10.2014
  PaparazziKanal D’nin başrollerini; Bülent İnal, Settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert , Öykü Gürman, Meral Çetinkaya, Menderes Samancılar, Cahit Gök, Güven Murat Akpınar, Uğur Güneş, Mine Teber, Makbule Sipare Akbaş, Cansu Fırıncı ve Kadim Yaşar’ın paylaştıkları, “Urfalıyam Ezelden” dizisinin dün akşam (12 Ekim Pazar) ekrana gelen ilk bölümü sosyal medyaya damgasını vurdu ve gündem yarattı.
 • Doping listesinde 46 Türk atlet - melis_akbas
  Doping listesinde 46 Türk atlet01.08.2014
  Spor DiğerUluslararası Atletizm Federasyonu (IAAF), son dönemde doping kullanarak ceza alan atletlerin yer aldığı listeyi güncelledi.
 • Sultanlar hazırlanıyor - melis_akbas
  Sultanlar hazırlanıyor28.04.2014
  Spor DiğerAvrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen 2014 CEV Avrupa Ligi'nde mücadele edecek A Milli Bayan Takımı, hazırlık çalışmaları için İstanbul'da kampa girdi.
 • Artık oyun zamanı - melis_akbas
  Artık oyun zamanı21.01.2014
  Gündemİzmir’deki Ege Üniversitesi Hastanesi’nde ilik nakli yapılan ve 161 gün sonra taburcu edilen Melis Akbaş (8), kendisi için hazırlanan odasında ilk gününü geçirdi.
 • Melis'in artık tek bir dileği var: Oyun hasreti - melis_akbas
  Melis'in artık tek bir dileği var: Oyun hasreti20.01.2014
  EgeİZMİR’deki Ege Üniversitesi’nde ilik nakli yapılan ve 161 gün sonra taburcu edilen 8 yaşındaki Melis Akbaş, kendi için özel olarak hazırlanan odasında ilk gününü geçirdi.
 • Hoş geldin Melis! - melis_akbas
  Hoş geldin Melis!18.01.2014
  EgeİZMİR (AA) - Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 8 yaşındaki Melis yurt dışından getirilen kemik iliğinin naklinden 3 hafta sonra bugün taburcu olacak.
 • Melis Akbaş taburcu oldu - melis_akbas
  Melis Akbaş taburcu oldu18.01.2014
  Sağlıkİzmir’deki Ege Üniversitesi’nde ilik nakli yapılan ve hayata tutunan 8 yaşındaki Melis Akbaş, 161 gün sonra hastaneden taburcu edildi.Minik Melis’in doktoru Prof.Dr.Savaş Kansoy, "Melis’in bu yıl okula gitmesi söz konusu olamaz.Gelecek yıl sınıfına gidebilir diye düşünüyoruz.İlk üç aylık dönem çok önemli" dedi.Akbaş ailesi ise sabırsızlıkla bu anı beklediklerini ve destek olan herkese teşekkür ettiklerini dile getirdi.Hastaneden kardeşi Arda Akbaş’ın elini tutarak çıkan Melis Akbaş, "Çok mutluyum" diyerek duygularını paylaştı.Anne Sevil Akbaş ise gözyaşlarını tutamadı ve ağladı.
 • Deniz SİPAHİ

  Melis ve Melisler hep mutlu olsun - melis_akbas
  Melis ve Melisler hep mutlu olsun18.01.2014
  Yazarlar
 • Aramıza hoş geldin - melis_akbas
  Aramıza hoş geldin18.01.2014
  GündemİZMİR’de yaşayan ve sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş, ilik naklinin başarıyla sonuçlanmasının ardından dün taburcu edildi.
 • Melis kardeşine kavuşacak - melis_akbas
  Melis kardeşine kavuşacak17.01.2014
  SağlıkEge Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 8 yaşındaki Melis yurt dışından getirilen kemik ilğinin naklinden 3 hafta sonra bugün taburcu olacak.
 • Melis hastaneden çıktı - melis_akbas
  Melis hastaneden çıktı17.01.2014
  SağlıkLösemiyle 4 buçuk yaşından bu yana savaşan, sosyal medyada başlatılan kampanyaya tüm Türkiye’nin seferber olduğu ve geçen haftalardan yapılan ilik nakliyle gündeme gelen İzmirli Melis taburcu oldu.
 • En güzel haberler Melis ve Berk'e - melis_akbas
  En güzel haberler Melis ve Berk'e09.01.2014
  EgeEGE Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde ilik nakil olan lösemi hastası 8 yaşındaki Melis’e yeni kemik iliğinin tuttuğuna dair ilk işaretler alındı.
 • Ve Melis'in kemik iliği tuttu - melis_akbas
  Ve Melis'in kemik iliği tuttu09.01.2014
  SağlıkEge Üniversitesi (EÜ) Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde ilik nakli olan lösemi hastası 8 yaşındaki Melis'in son tetkiklerinde yeni kemik iliğinin tuttuğu tespit edildi.
 • Melis nakilden sonra ilk kez - melis_akbas
  Melis nakilden sonra ilk kez03.01.2014
  SağlıkBinlerce kişinin yaşatmak ve ilik vermek için seferber olduğu 8 yaşındaki lösemi hastası Melis, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'ndeki başarılı nakil işleminden 2 hafta sonra tedavi gördüğü hastane odasının penceresinde ilk kez görüntülendi.
 • 'Baba kardeşime çok iyi bak' - melis_akbas
  'Baba kardeşime çok iyi bak'25.12.2013
  Sağlıkİzmir'de 3 gün önce kemik iliği hücresi nakledilen ve steril ortamda tutulduğu için annesi dışında kimseyle görüşemeyen 8 yaşındaki Melis Akbaş'ın tek isteğinin 2 yaşındaki kardeşini görmek olduğu öğrenildi.
 • Melis'in teşekkürü - melis_akbas
  Melis'in teşekkürü24.12.2013
  SağlıkAlmanya'da bulunan ilik geçtiğimiz gün başarıyla Melis Akbaş'a nakledildi.Küçük Melis, kendisi için kampanya başlatanlara gülümsemesiyle teşekkür etti.
 • Melis'in yüzü gülüyor - melis_akbas
  Melis'in yüzü gülüyor23.12.2013
  Egeİzmir'de sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu, başarılı geçen ilik nakli sonrası yeni yaşamına 'Merhaba' diyen 7 yaşındaki Melis Akbaş, hastane odasında mutluluk pozu verdi.
 • Tekrar hoş geldin Melis - melis_akbas
  Tekrar hoş geldin Melis21.12.2013
  GündemTüm Türkiye’nin sağlığına kavuşması için seferber olduğu küçük Melis’e uygun ilik sonunda nakledildi.Küçük kız dün sabah gözlerini yeni hayatına açtı.
 • Melis'e nakil yapıldı - melis_akbas
  Melis'e nakil yapıldı21.12.2013
  SağlıkAylardır beklenen gün geldi.Melis Akbaş'a Almanya'da bulunan ilik dün başarıyla nakledildi.3 hafta içerisinde iliğin vücuda uyum sağlayıp sağlamadığı belli olacak.Eğer her şey yolunda giderse küçük Melis 1 ay içinde taburcu olacak.Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi'nden alınan son bilgilere göre Melis'in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
 • Melis´ten yeni yaşamına
  Melis´ten yeni yaşamına "Merhaba''20.12.2013
  EgeİZMİR´de, sağlığına kavuşması için Türkiye´nin seferber olduğu Melis Akbaş, ilik naklinin ardından yeni yaşamına "Merhaba'' dedi.
 • O pencerenin ardından yeniden 'doğacak' - melis_akbas
  O pencerenin ardından yeniden 'doğacak'20.12.2013
  Sağlıkİzmir'de sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu 7 yaşındaki Melis Akbaş’a, Almanya’dan gelen vericinin kemik iliğinin nakli için süreç başladı.
 • Melis'te sürpriz gelişme - melis_akbas
  Melis'te sürpriz gelişme20.12.2013
  EgeLösemi hastası Melis Akbaş'ın doktoru, Pediatrik Kemik İliği Nakli Ünitesi Sorumlusu Prof.Dr.Savaş Aksoy'dan açıklama yaptı.
 • Melis’in umutları bugün yola çıkıyor - melis_akbas
  Melis’in umutları bugün yola çıkıyor19.12.2013
  Sağlıkİzmirli Melis artık saat sayıyor… Lösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli Melis’in naklinin yarın sabah saatlerinde yapılması bekleniyor.
 • Haydi Melis herkes seninle - melis_akbas
  Haydi Melis herkes seninle19.12.2013
  EgeSEVİL-Bahadır Akbaş´ın kızları, 7 yaşındaki Melis´e 4.5 yaşındayken lösemi teşhisi konuldu.
 • Melis için beklenen an geldi - melis_akbas
  Melis için beklenen an geldi19.12.2013
  EgeİZMİR´de, sağlığına kavuşması için Türkiye´nin seferber olduğu Melis Akbaş´a, Almanya´dan gelen vericinin kemik iliğinin nakli için süreç başladı.
 • KAGİDER'den VakıfBank'a başarı ödülü - melis_akbas
  KAGİDER'den VakıfBank'a başarı ödülü19.12.2013
  Spor DiğerTürkiye Kadın Girişimciler Derneği, üst üste 69 galibiyete imza atan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'na başarı sertifakası verdi.
 • Melis gün sayıyor - melis_akbas
  Melis gün sayıyor17.12.2013
  EgeUYGUN kemik iliği arayışı televizyon programları ve sosyal paylaşım sitelerindeki kampanyalarla Türkiye’ye yayılan 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş’ın Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde tedavisi sürüyor.
 • Melis gün sayıyor - melis_akbas
  Melis gün sayıyor16.12.2013
  Sağlıkİzmir'de tedavi gören 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş, Almanya'da bulunan iliğin nakli için 3 gün sonra ameliyat edilecek.
 • Melis'e hastanede doğum günü kutlaması - melis_akbas
  Melis'e hastanede doğum günü kutlaması08.12.2013
  EgeİZMİR’de, kemik iliği nakliyle sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu Melis Akbaş’a, tedavi gördüğü hastanede doğum günü partisi düzenlendi.
 • Büyük gün yaklaşıyor - melis_akbas
  Büyük gün yaklaşıyor27.11.2013
  SağlıkEge Üniversitesi Çocuk Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 7 yaşındaki Melis Akbaş'a uyumlu iliğin bulunduğu ve ameliyat için 17 Aralık tarihinin belirlendiği bildirildi.
 • Mutlu sona hazır - melis_akbas
  Mutlu sona hazır26.11.2013
  GündemİZMİR’de, kemik iliği nakliyle sağlığına kavuşması için Sağlık Bakanlığı ile çok sayıda kişinin seferber olduğu 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın yaşam mücadelesinde mutlu sona az kaldı.
 • Doğduğu gün yeniden doğacak - melis_akbas
  Doğduğu gün yeniden doğacak21.11.2013
  SağlıkLösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli minik Melis’in naklinin 8 Aralık’taki doğum gününe yetişmesi bekleniyor.Hastanede kızlarının başından bir an olsun ayrılmayan ailesi, “Kızımız doğum gününde yeniden doğacak” dedi.
 • Doğduğu gün yeniden doğacak - melis_akbas
  Doğduğu gün yeniden doğacak20.11.2013
  EgeLösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli minik Melis’in naklinin 8 Aralık’taki doğum gününe yetişmesi bekleniyor.Hastanede kızlarının başından bir an olsun ayrılmayan ailesi, “Kızımız doğum gününde yeniden doğacak” dedi.
 • Melis'lere hayat bayram olsa - melis_akbas
  Melis'lere hayat bayram olsa17.11.2013
  EgeİZMİR'de, löseminin pençesinden kurtuldu derken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği ABD'de bulunan minik Melis Akbaş, için “Mutlu Olalım Projesi Gönüllüleri” ilik bekleyen çocuklar için davullu zurnalı gösteri yaptı.
 • Melis'e ilik bulundu - melis_akbas
  Melis'e ilik bulundu08.11.2013
  SağlıkYüzlerce belki binlerce insan onun için seferber oldu.Kan örnekleri verildi, kampanyalar düzenlendi.Daha önce ilik bulundu haberi geldi ancak hayal kırıklığıyla sonuçlandı.Ve işte şimdi o beklenen umutlu, mutlu haber bu kez geldi.Melis'e ilik bulundu.
 • 'Melis vazgeçmedi siz de vazgeçmeyin' - melis_akbas
  'Melis vazgeçmedi siz de vazgeçmeyin'05.11.2013
  SağlıkLösemi hastası 7 yaşındaki Melis'in babası Bahadır Akbaş, 6 binden fazla kan örneğinin ödenek sıkıntısı nedeniyle tahlil edilmediğini öğrenen vatandaşların, donör olmak için kan merkezlerine eskisi kadar başvuruda bulunmadığını belirterek, "Melis vazgeçmedi, siz de vazgeçmeyin" dedi.
 • Melis için kan verdiler - melis_akbas
  Melis için kan verdiler01.11.2013
  SağlıkYıldız Teknik Üniversitesi'nden öğrenciler, düzenlediği kampanya ile lösemi hastası Melis Akbaş için birçok gönüllü toplayarak kan örneği vermeye götürdü.
 • Beşiktaşlılar 'Cezafest'te buluştu - melis_akbas
  Beşiktaşlılar 'Cezafest'te buluştu22.10.2013
  FutbolBeşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı'nın, Galatasaray derbisinde çıkan olaylar nedeniyle futbol takımına verilen 4 maç seyircisiz oynama cezasının ardından kulübe destek sağlamak için düzenlediği "Cezafest" Küçükçiftlik Park'ta düzenlendi.
 • Bahar AKINCI

  Melis’e hayat verirken Kızılay’a da kan verelim - melis_akbas
  Melis’e hayat verirken Kızılay’a da kan verelim21.10.2013
  Yazarlar
 • Melis’e desteğe devam - melis_akbas
  Melis’e desteğe devam21.10.2013
  Gündemİzmir’de, löseminin pençesinden kurtuldu denilirken hastalığı nükseden Melis Akbaş’ın sağlığına kavuşması için ilik nakli için başlatılan seferberlik her geçen gün büyüyor.
 • Crowe’dan son dakika yardımı - melis_akbas
  Crowe’dan son dakika yardımı20.10.2013
  Magazin HattıYENİ filmine mekân bakmak için Türkiye’ye gelen Russell Crowe, ülkesine dönmeden önce lösemi hastası Melis’e yardım eli uzattı.
 • 'Biz görmesek de görecekler' - melis_akbas
  'Biz görmesek de görecekler'19.10.2013
  SağlıkLösemi hastası 7 yaşındaki Melis'in annesi Sevil Akbaş, 2,5 yıldır kemik iliği bekleyen kızının 3.kemoterapiyi de aldığını, uygun iliğin bulunmasını beklediklerini söyledi.
 • Melis'e acil ilik aranıyor - melis_akbas
  Melis'e acil ilik aranıyor14.10.2013
  EgeİZMİR’de yaşayan, aslen Ordulu olan Sevil-Bahadır Akbaş’ın kızları 7 yaşındaki Melis’e, 4.5 yaşındayken lösemi teşhisi kondu.
 • Melis için umutlar Dünya Kemik İliği Bankası'nda - melis_akbas
  Melis için umutlar Dünya Kemik İliği Bankası'nda13.10.2013
  SağlıkİZMİR’de, lösemiden kurtulduğu belirtilirken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan ancak, ileri tetkiklerde vericinin liste dışı kalmasıyla hüzne boğulan minik Melis Akbaş için umutlar, Dünya Kemik İliği Bankası’na kaldı.Aile, oradan gelecek müjdeli haberi beklerken, sosyal medyanın ayağa kalktığı Melis için Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da devreye girip danışmanlarını görevlendirdi.
 • Melise önce iyi sonra kötü haber - melis_akbas
  Melise önce iyi sonra kötü haber11.10.2013
  SağlıkMelise dokusu uyan Alman verici son anda liste dışında kaldı.Melis için kötü haber geldi.
 • Melis’in zamanla yaşam savaşı - melis_akbas
  Melis’in zamanla yaşam savaşı05.10.2013
  EgeİZMİR’de, lösemi pençesinden kurtuldu derken hastalığı nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın zamanla yarışı yürek burkuyor.
 • Melis'in fazla vakti kalmadı - melis_akbas
  Melis'in fazla vakti kalmadı04.10.2013
  Sağlıkİzmir’de, löseminin pençesinden kurtuldu derken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın zamanla yarışı yürek burkuyor.
 • Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası başlıyor - melis_akbas
  Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası başlıyor14.08.2013
  BasketbolGenç Kızlar Avrupa Basketbol Şampiyonası yarın Hırvatistan'da başlayacak.