Aramanız :
Aradığınız kelime : "

melis akbas

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre

Sırala :
En Yeni
| En Eski

74  adet haber bulundu.


 • Türkiye Gamze'ye ağlıyor - melis-akbas

  Türkiye Gamze'ye ağlıyor04.03.2015

  Gündem

  Lösemi hastalığı ikinci kez tekrar edince 3 yaşındaki oğlu Atakan’ı bırakıp gitmemek için çığlığını, yazdığı mektupla duyuran Gamze Akbaş hayatını kaybetti.'Seyahate giden anne gibiyim' başlıklı mektubuyla Türkiye'yi ağlatan genç kadın, son yolculuğuna uğurlandı.Acılı eş Emrah Akbaş oğlu Atakan'ın "Annem Atatürk'ün yanına gitti, iyi insanlar cennete gider" dediğini söyleyince gözyaşları sel oldu.
 • Melis ALPHAN

  Yeni Türkiye’de yükselmek için ilahiyat okuyun gençler! - melis-akbas

  Yeni Türkiye’de yükselmek için ilahiyat okuyun gençler!05.01.2015

  Yazarlar

  GENÇLER, Türkiye’de ideallerinize sınır koymayın.
 • 'Urfalıyam Ezelden' sosyal medyayı salladı - melis-akbas

  'Urfalıyam Ezelden' sosyal medyayı salladı13.10.2014

  Paparazzi

  Kanal D’nin başrollerini; Bülent İnal, Settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert , Öykü Gürman, Meral Çetinkaya, Menderes Samancılar, Cahit Gök, Güven Murat Akpınar, Uğur Güneş, Mine Teber, Makbule Sipare Akbaş, Cansu Fırıncı ve Kadim Yaşar’ın paylaştıkları, “Urfalıyam Ezelden” dizisinin dün akşam (12 Ekim Pazar) ekrana gelen ilk bölümü sosyal medyaya damgasını vurdu ve gündem yarattı.
 • Doping listesinde 46 Türk atlet - melis-akbas

  Doping listesinde 46 Türk atlet01.08.2014

  Spor Diğer

  Uluslararası Atletizm Federasyonu (IAAF), son dönemde doping kullanarak ceza alan atletlerin yer aldığı listeyi güncelledi.
 • Sultanlar hazırlanıyor - melis-akbas

  Sultanlar hazırlanıyor28.04.2014

  Spor Diğer

  Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen 2014 CEV Avrupa Ligi'nde mücadele edecek A Milli Bayan Takımı, hazırlık çalışmaları için İstanbul'da kampa girdi.
 • Artık oyun zamanı - melis-akbas

  Artık oyun zamanı21.01.2014

  Gündem

  İzmir’deki Ege Üniversitesi Hastanesi’nde ilik nakli yapılan ve 161 gün sonra taburcu edilen Melis Akbaş (8), kendisi için hazırlanan odasında ilk gününü geçirdi.
 • Melis'in artık tek bir dileği var: Oyun hasreti - melis-akbas

  Melis'in artık tek bir dileği var: Oyun hasreti20.01.2014

  Ege

  İZMİR’deki Ege Üniversitesi’nde ilik nakli yapılan ve 161 gün sonra taburcu edilen 8 yaşındaki Melis Akbaş, kendi için özel olarak hazırlanan odasında ilk gününü geçirdi.
 • Hoş geldin Melis! - melis-akbas

  Hoş geldin Melis!18.01.2014

  Ege

  İZMİR (AA) - Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 8 yaşındaki Melis yurt dışından getirilen kemik iliğinin naklinden 3 hafta sonra bugün taburcu olacak.
 • Melis Akbaş taburcu oldu - melis-akbas

  Melis Akbaş taburcu oldu18.01.2014

  Sağlık

  İzmir’deki Ege Üniversitesi’nde ilik nakli yapılan ve hayata tutunan 8 yaşındaki Melis Akbaş, 161 gün sonra hastaneden taburcu edildi.Minik Melis’in doktoru Prof.Dr.Savaş Kansoy, "Melis’in bu yıl okula gitmesi söz konusu olamaz.Gelecek yıl sınıfına gidebilir diye düşünüyoruz.İlk üç aylık dönem çok önemli" dedi.Akbaş ailesi ise sabırsızlıkla bu anı beklediklerini ve destek olan herkese teşekkür ettiklerini dile getirdi.Hastaneden kardeşi Arda Akbaş’ın elini tutarak çıkan Melis Akbaş, "Çok mutluyum" diyerek duygularını paylaştı.Anne Sevil Akbaş ise gözyaşlarını tutamadı ve ağladı.
 • Deniz SİPAHİ

  Melis ve Melisler hep mutlu olsun - melis-akbas

  Melis ve Melisler hep mutlu olsun18.01.2014

  Yazarlar

 • Aramıza hoş geldin - melis-akbas

  Aramıza hoş geldin18.01.2014

  Gündem

  İZMİR’de yaşayan ve sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş, ilik naklinin başarıyla sonuçlanmasının ardından dün taburcu edildi.
 • Melis kardeşine kavuşacak - melis-akbas

  Melis kardeşine kavuşacak17.01.2014

  Sağlık

  Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 8 yaşındaki Melis yurt dışından getirilen kemik ilğinin naklinden 3 hafta sonra bugün taburcu olacak.
 • Melis hastaneden çıktı - melis-akbas

  Melis hastaneden çıktı17.01.2014

  Sağlık

  Lösemiyle 4 buçuk yaşından bu yana savaşan, sosyal medyada başlatılan kampanyaya tüm Türkiye’nin seferber olduğu ve geçen haftalardan yapılan ilik nakliyle gündeme gelen İzmirli Melis taburcu oldu.
 • En güzel haberler Melis ve Berk'e - melis-akbas

  En güzel haberler Melis ve Berk'e09.01.2014

  Ege

  EGE Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde geçtiğimiz günlerde ilik nakil olan lösemi hastası 8 yaşındaki Melis’e yeni kemik iliğinin tuttuğuna dair ilk işaretler alındı.
 • Ve Melis'in kemik iliği tuttu - melis-akbas

  Ve Melis'in kemik iliği tuttu09.01.2014

  Sağlık

  Ege Üniversitesi (EÜ) Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde ilik nakli olan lösemi hastası 8 yaşındaki Melis'in son tetkiklerinde yeni kemik iliğinin tuttuğu tespit edildi.
 • Melis nakilden sonra ilk kez - melis-akbas

  Melis nakilden sonra ilk kez03.01.2014

  Sağlık

  Binlerce kişinin yaşatmak ve ilik vermek için seferber olduğu 8 yaşındaki lösemi hastası Melis, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'ndeki başarılı nakil işleminden 2 hafta sonra tedavi gördüğü hastane odasının penceresinde ilk kez görüntülendi.
 • 'Baba kardeşime çok iyi bak' - melis-akbas

  'Baba kardeşime çok iyi bak'25.12.2013

  Sağlık

  İzmir'de 3 gün önce kemik iliği hücresi nakledilen ve steril ortamda tutulduğu için annesi dışında kimseyle görüşemeyen 8 yaşındaki Melis Akbaş'ın tek isteğinin 2 yaşındaki kardeşini görmek olduğu öğrenildi.
 • Melis'in teşekkürü - melis-akbas

  Melis'in teşekkürü24.12.2013

  Sağlık

  Almanya'da bulunan ilik geçtiğimiz gün başarıyla Melis Akbaş'a nakledildi.Küçük Melis, kendisi için kampanya başlatanlara gülümsemesiyle teşekkür etti.
 • Melis'in yüzü gülüyor - melis-akbas

  Melis'in yüzü gülüyor23.12.2013

  Ege

  İzmir'de sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu, başarılı geçen ilik nakli sonrası yeni yaşamına 'Merhaba' diyen 7 yaşındaki Melis Akbaş, hastane odasında mutluluk pozu verdi.
 • Melis'e nakil yapıldı - melis-akbas

  Melis'e nakil yapıldı21.12.2013

  Sağlık

  Aylardır beklenen gün geldi.Melis Akbaş'a Almanya'da bulunan ilik dün başarıyla nakledildi.3 hafta içerisinde iliğin vücuda uyum sağlayıp sağlamadığı belli olacak.Eğer her şey yolunda giderse küçük Melis 1 ay içinde taburcu olacak.Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi'nden alınan son bilgilere göre Melis'in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
 • Tekrar hoş geldin Melis - melis-akbas

  Tekrar hoş geldin Melis21.12.2013

  Gündem

  Tüm Türkiye’nin sağlığına kavuşması için seferber olduğu küçük Melis’e uygun ilik sonunda nakledildi.Küçük kız dün sabah gözlerini yeni hayatına açtı.
 • O pencerenin ardından yeniden 'doğacak' - melis-akbas

  O pencerenin ardından yeniden 'doğacak'20.12.2013

  Sağlık

  İzmir'de sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu 7 yaşındaki Melis Akbaş’a, Almanya’dan gelen vericinin kemik iliğinin nakli için süreç başladı.
 • Melis'te sürpriz gelişme - melis-akbas

  Melis'te sürpriz gelişme20.12.2013

  Ege

  Lösemi hastası Melis Akbaş'ın doktoru, Pediatrik Kemik İliği Nakli Ünitesi Sorumlusu Prof.Dr.Savaş Aksoy'dan açıklama yaptı.
 • Melis´ten yeni yaşamına

  Melis´ten yeni yaşamına "Merhaba''20.12.2013

  Ege

  İZMİR´de, sağlığına kavuşması için Türkiye´nin seferber olduğu Melis Akbaş, ilik naklinin ardından yeni yaşamına "Merhaba'' dedi.
 • Melis’in umutları bugün yola çıkıyor - melis-akbas

  Melis’in umutları bugün yola çıkıyor19.12.2013

  Sağlık

  İzmirli Melis artık saat sayıyor… Lösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli Melis’in naklinin yarın sabah saatlerinde yapılması bekleniyor.
 • Haydi Melis herkes seninle - melis-akbas

  Haydi Melis herkes seninle19.12.2013

  Ege

  SEVİL-Bahadır Akbaş´ın kızları, 7 yaşındaki Melis´e 4.5 yaşındayken lösemi teşhisi konuldu.
 • Melis için beklenen an geldi - melis-akbas

  Melis için beklenen an geldi19.12.2013

  Ege

  İZMİR´de, sağlığına kavuşması için Türkiye´nin seferber olduğu Melis Akbaş´a, Almanya´dan gelen vericinin kemik iliğinin nakli için süreç başladı.
 • KAGİDER'den VakıfBank'a başarı ödülü - melis-akbas

  KAGİDER'den VakıfBank'a başarı ödülü19.12.2013

  Spor Diğer

  Türkiye Kadın Girişimciler Derneği, üst üste 69 galibiyete imza atan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'na başarı sertifakası verdi.
 • Melis gün sayıyor - melis-akbas

  Melis gün sayıyor17.12.2013

  Ege

  UYGUN kemik iliği arayışı televizyon programları ve sosyal paylaşım sitelerindeki kampanyalarla Türkiye’ye yayılan 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş’ın Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde tedavisi sürüyor.
 • Melis gün sayıyor - melis-akbas

  Melis gün sayıyor16.12.2013

  Sağlık

  İzmir'de tedavi gören 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş, Almanya'da bulunan iliğin nakli için 3 gün sonra ameliyat edilecek.
 • Melis'e hastanede doğum günü kutlaması - melis-akbas

  Melis'e hastanede doğum günü kutlaması08.12.2013

  Ege

  İZMİR’de, kemik iliği nakliyle sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu Melis Akbaş’a, tedavi gördüğü hastanede doğum günü partisi düzenlendi.
 • Büyük gün yaklaşıyor - melis-akbas

  Büyük gün yaklaşıyor27.11.2013

  Sağlık

  Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 7 yaşındaki Melis Akbaş'a uyumlu iliğin bulunduğu ve ameliyat için 17 Aralık tarihinin belirlendiği bildirildi.
 • Mutlu sona hazır - melis-akbas

  Mutlu sona hazır26.11.2013

  Gündem

  İZMİR’de, kemik iliği nakliyle sağlığına kavuşması için Sağlık Bakanlığı ile çok sayıda kişinin seferber olduğu 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın yaşam mücadelesinde mutlu sona az kaldı.
 • Doğduğu gün yeniden doğacak - melis-akbas

  Doğduğu gün yeniden doğacak21.11.2013

  Sağlık

  Lösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli minik Melis’in naklinin 8 Aralık’taki doğum gününe yetişmesi bekleniyor.Hastanede kızlarının başından bir an olsun ayrılmayan ailesi, “Kızımız doğum gününde yeniden doğacak” dedi.
 • Doğduğu gün yeniden doğacak - melis-akbas

  Doğduğu gün yeniden doğacak20.11.2013

  Ege

  Lösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli minik Melis’in naklinin 8 Aralık’taki doğum gününe yetişmesi bekleniyor.Hastanede kızlarının başından bir an olsun ayrılmayan ailesi, “Kızımız doğum gününde yeniden doğacak” dedi.
 • Melis'lere hayat bayram olsa - melis-akbas

  Melis'lere hayat bayram olsa17.11.2013

  Ege

  İZMİR'de, löseminin pençesinden kurtuldu derken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği ABD'de bulunan minik Melis Akbaş, için “Mutlu Olalım Projesi Gönüllüleri” ilik bekleyen çocuklar için davullu zurnalı gösteri yaptı.
 • Melis'e ilik bulundu - melis-akbas

  Melis'e ilik bulundu08.11.2013

  Sağlık

  Yüzlerce belki binlerce insan onun için seferber oldu.Kan örnekleri verildi, kampanyalar düzenlendi.Daha önce ilik bulundu haberi geldi ancak hayal kırıklığıyla sonuçlandı.Ve işte şimdi o beklenen umutlu, mutlu haber bu kez geldi.Melis'e ilik bulundu.
 • 'Melis vazgeçmedi siz de vazgeçmeyin' - melis-akbas

  'Melis vazgeçmedi siz de vazgeçmeyin'05.11.2013

  Sağlık

  Lösemi hastası 7 yaşındaki Melis'in babası Bahadır Akbaş, 6 binden fazla kan örneğinin ödenek sıkıntısı nedeniyle tahlil edilmediğini öğrenen vatandaşların, donör olmak için kan merkezlerine eskisi kadar başvuruda bulunmadığını belirterek, "Melis vazgeçmedi, siz de vazgeçmeyin" dedi.
 • Melis için kan verdiler - melis-akbas

  Melis için kan verdiler01.11.2013

  Sağlık

  Yıldız Teknik Üniversitesi'nden öğrenciler, düzenlediği kampanya ile lösemi hastası Melis Akbaş için birçok gönüllü toplayarak kan örneği vermeye götürdü.
 • Beşiktaşlılar 'Cezafest'te buluştu - melis-akbas

  Beşiktaşlılar 'Cezafest'te buluştu22.10.2013

  Futbol

  Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı'nın, Galatasaray derbisinde çıkan olaylar nedeniyle futbol takımına verilen 4 maç seyircisiz oynama cezasının ardından kulübe destek sağlamak için düzenlediği "Cezafest" Küçükçiftlik Park'ta düzenlendi.
 • Bahar AKINCI

  Melis’e hayat verirken Kızılay’a da kan verelim - melis-akbas

  Melis’e hayat verirken Kızılay’a da kan verelim21.10.2013

  Yazarlar

 • Melis’e desteğe devam - melis-akbas

  Melis’e desteğe devam21.10.2013

  Gündem

  İzmir’de, löseminin pençesinden kurtuldu denilirken hastalığı nükseden Melis Akbaş’ın sağlığına kavuşması için ilik nakli için başlatılan seferberlik her geçen gün büyüyor.
 • Crowe’dan son dakika yardımı - melis-akbas

  Crowe’dan son dakika yardımı20.10.2013

  Magazin Hattı

  YENİ filmine mekân bakmak için Türkiye’ye gelen Russell Crowe, ülkesine dönmeden önce lösemi hastası Melis’e yardım eli uzattı.
 • 'Biz görmesek de görecekler' - melis-akbas

  'Biz görmesek de görecekler'19.10.2013

  Sağlık

  Lösemi hastası 7 yaşındaki Melis'in annesi Sevil Akbaş, 2,5 yıldır kemik iliği bekleyen kızının 3.kemoterapiyi de aldığını, uygun iliğin bulunmasını beklediklerini söyledi.
 • Melis'e acil ilik aranıyor - melis-akbas

  Melis'e acil ilik aranıyor14.10.2013

  Ege

  İZMİR’de yaşayan, aslen Ordulu olan Sevil-Bahadır Akbaş’ın kızları 7 yaşındaki Melis’e, 4.5 yaşındayken lösemi teşhisi kondu.
 • Melis için umutlar Dünya Kemik İliği Bankası'nda - melis-akbas

  Melis için umutlar Dünya Kemik İliği Bankası'nda13.10.2013

  Sağlık

  İZMİR’de, lösemiden kurtulduğu belirtilirken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan ancak, ileri tetkiklerde vericinin liste dışı kalmasıyla hüzne boğulan minik Melis Akbaş için umutlar, Dünya Kemik İliği Bankası’na kaldı.Aile, oradan gelecek müjdeli haberi beklerken, sosyal medyanın ayağa kalktığı Melis için Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da devreye girip danışmanlarını görevlendirdi.
 • Melise önce iyi sonra kötü haber - melis-akbas

  Melise önce iyi sonra kötü haber11.10.2013

  Sağlık

  Melise dokusu uyan Alman verici son anda liste dışında kaldı.Melis için kötü haber geldi.
 • Melis’in zamanla yaşam savaşı - melis-akbas

  Melis’in zamanla yaşam savaşı05.10.2013

  Ege

  İZMİR’de, lösemi pençesinden kurtuldu derken hastalığı nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın zamanla yarışı yürek burkuyor.
 • Melis'in fazla vakti kalmadı - melis-akbas

  Melis'in fazla vakti kalmadı04.10.2013

  Sağlık

  İzmir’de, löseminin pençesinden kurtuldu derken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın zamanla yarışı yürek burkuyor.
 • Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası başlıyor - melis-akbas

  Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası başlıyor14.08.2013

  Basketbol

  Genç Kızlar Avrupa Basketbol Şampiyonası yarın Hırvatistan'da başlayacak.