Ahmet Şireci


 • 9 ay önce kaçırılan işadamının bürosu tahrip edildi - Ahmet Şireci

  9 ay önce kaçırılan işadamının bürosu tahrip edildi16.08.2014

  Ekonomi

  GAZİANTEP’te, geçen yıl Kasım ayında kaçırılan ve 5 gün sonra Diyarbakır’da polis güvenlik güçlerinin operasyonuyla kurtarılan işadamı Ahmet Şireci’nin ofisi tahrip edildi.Camları kırılan ve içi dağıtılan ofiste inceleme yapan polis, işadamına yönelik tehdit notu buldu.
 • Gaziantepli sanayicinin kaçırılmasının ayrıntıları - Ahmet Şireci

  Gaziantepli sanayicinin kaçırılmasının ayrıntıları02.12.2013

  Gündem2008

  Gaziantep’te fidye için kaçırıldıkta sonra Diyarbakır’da polisin operasyonuyla kurtarılan Şireci Tekstil’in sahibi Ahmet Şireci’nin 5 gün süren rehin hayatının ayrıntıları ortaya çıktı.Şireci’nin çok yakından tanıdığı 'Reis' lakaplı bir kişi tarafından kaçırtıldığı saptandı.Şireci, polisin operasyonu sırasında gelişmeleri bilmediği için PKK’lılara teslim edileceği korkusu yaşadığını söyledi.
 • Ünlü iş adamının kaçırılmasında ilginç detaylar - Ahmet Şireci

  Ünlü iş adamının kaçırılmasında ilginç detaylar01.12.2013

  Gündem2008

  GAZİANTEP'te fidye için kaçırılan ve dün gece Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde düzenlenen operasyonla kurtarılan işadamı Ahmet Şireci'ye 5 milyon dolarlık senet imzalatıldığı ortaya çıktı.Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven ve Gaziantep Emniyet Müdürü Ömer Aydın operasyonla ilgili detayları anlattı.
 • Gaziantep'te kaçırılan iş adamı kurtarıldı - Ahmet Şireci

  Gaziantep'te kaçırılan iş adamı kurtarıldı01.12.2013

  Gündem2008

  GAZİANTEP’te, geçen çarşamba gecesi evine dönerken kaçırılan tekstilci işadamı Ahmet Şireci, polis ve jandarmanın düzenlediği ortak operasyonla Diyarbakır’da kurtarıldı.Güvenlik güçleri operasyonda Şireci’yi fidye için kaçırdığı ileri sürülen 9 kişiyi gözaltına aldı.
 • Gaziantepli tekstilci Ahmet Şireci kaçırıldı - Ahmet Şireci

  Gaziantepli tekstilci Ahmet Şireci kaçırıldı27.11.2013

  Gündem2008

  Gaziantep’te tekstil fabrikası bulunan Ahmet Şireci, dün gece saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından otomobilinden indirilerek kaçırıldı.Şireci'nin şirketi en son yayınlanan İSO 500 listesine 391.sıradan girdi.
 • 'Patron bize küfür etti' isyanı - Ahmet Şireci

  'Patron bize küfür etti' isyanı05.08.2012

  Ekonomi

  GAZİANTEP’te 3’üncü Organize Sanayi’de faaliyet gösteren Şireci Tekstil'in sahibinin kendilerine küfür ettiğini iddia eden işçiler, iş bırakma eylemi yaptı.İşçiler, patronlarını davul ve zurna eşliğinde halaylar çekerek protesto etti.
içinde

Ahmet Şireci


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz