SAMSUN HABERLERİ

İlkokulu öğrencilerinden Vali Şahin'e ziyaret

DHA
26.04.2017 - 16:27Son Güncelleme :
DHA

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Valisi İbrahim Şahin kendisini ziyarete gelen Gazipaşa İlkokulu Müdürü Erhan Altıntaş ve öğrencilerini valilik toplantı salonunda ağırladı.

Gazipaşa İlkokulu Müdürü Erhan Altıntaş ve öğrencileri Samsun Valisi İbrahim Şahin'i ziyaret etti. Valilik toplantı salonunda öğrencileri ağırlayan Vali Şahin, öğrencilerle sohbet edip fotoğraf çektirdi. Öğrenciler Vali Şahin'i çiçek takdim etti. Öğrenciler Vali Şahin'e merak ettikleri soruları sordu. Bir öğrencinin sorusu üzerine Vali Şahin, "Ben Vali olarak Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızı temsilen illerde yasal bir zemin içerisinde görev yapıyorum. Yani bir karar alırken veya uygularken daha çok kanun varsa veya yasa varsa bu yasa doğrultusunda karar alıyoruz. Şehirde valinin bulunuyor olması bir otoriteyi oluşturuyor. Ben ilkokulda okurken ilk önce iyi bir insan, iyi bir vatandaş olmayı hedefledim. Her meslek sahibi olabilirsiniz ama daima iyi bir vatandaş, iyi bir insan olmalısınız. Eğitim alanında bir sürü şey yapmak istiyoruz. Yaptıklarımız var ama yapmak isteyip de başaramadıklarımız var. Başarıyla yürüttüğümüz işler var. Bazı işlerimizi planlıyoruz. Bu plan çerçevesinde işlerimizi yürütüyoruz. Herkesin eğitime katkı sağlaması gerekiyor. Başta siz eğitime katkı sağlayacaksınız. Sizin eğitime katkınız da derslerinize çok iyi çalışarak veya çok başarılı birer öğrenci olarak olur" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden İlkokulu öğrencilerinden Vali Şahin'e ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 16 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlkokulu öğrencilerinden Vali Şahin'e ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı