İZMİR HABERLERİ

İlkokul öğrencilerine öğüt verdi

DHA
28.04.2017 - 11:03Son Güncelleme :
DHA

KARABAĞLAR Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu katıldığı Yerel Yönetimler Paneli'nde Karabağlar Rıza Özmenoğlu İlkokulu öğrencileriyle bir araya gelerek, belediyelerin görevlerini ve hizmetlerini anlattı.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Rıza Özmenoğlu İlkokulu'nun düzenlediği Yerel Yönetimler Paneli'ne katılarak, 4.sınıf öğrencileriyle bir araya geldi. Okul öğretmenlerinden Mustafa Şenol'un yönettiği panele Başkan Selvitopu'nun yanı sıra Karabağlar Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hepşengünler, Esentepe Mahalle Muhtarı Sebahattin Ceyhanlı, Fahrettin Altay Mahalle Muhtarı Sinan Kilercioğlu, Üçkuyular Mahalle Muhtarı Mualla Candaş, General Kazım Özalp Muhtarı Niyazi Akgün, Muammer Akar Mahalle Muhtarı Sıtkı Kuzu da panelist olarak katıldı. Yerel yönetimler dersi alan öğrencilerin katıldığı panelde Başkan Selvitopu ve muhtarlar öğrencilerden gelen soruları yanıtladılar ve belediye ile muhtarlıkların çalışmaları hakkında öğrencileri bilgilendirdiler.

"KENDİNİZİ İYİ YETİŞTİRİN"

Başkan Selvitopu konuşmasında öğrencilerin eğitimlerine önem vermelerini, gelecekte öğrendikleri bilgilerin çok işlerine yarayacağını söyledi. Karabağlar Belediye Başkanı olması sürecini de öğrencilerle  paylaşan Selvitopu, öğrencilere belediyede hizmet veren personel yapısıyla ilgili bilgiler  de verdi. Öğrencilerin kültüre ve sanata önem vermesini isteyen Selvitopu, "Sanata önem verin, kitap okuyun, tiyatroya, sinemaya gidin. Ama derslerinizi ihmal etmeyin. İnsanoğlunun kendisini kültürel ve sosyal olarak da yetiştirmesi gerekir" dedi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden İlkokul öğrencilerine öğüt verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İlkokul öğrencilerine öğüt verdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı