ERZURUM HABERLERİ

İletişim Fakültesinde Çevre Düzenlemeleri Yapılıyor

IHA
30.10.2015 - 10:11Son Güncelleme :

ÇEVRE DÜZENLEMESİ ÇALIŞMALARI

IHA

Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yaz tatili itibariyle başlayan inşaat ve çevre düzenlemeleri tüm hızıyla devam ediyor.
Fakülte yönetimi, öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim alabilmeleri için çalışmaları hızlandırırken öğrenciler ise çalışmaların bir an önce tamamlanmasını istiyor.
Erzurum Atatürk Üniversitesi Kampüsü ve Fakülteler içerisinde yapılan düzenlemeler ile öğrencilerin daha iyi bir ortamda eğitim alması amaçlanıyor. Tamiratı bitirilmemiş lavabolar, kaloriferler ve fakülte önü çevre düzenlemeleri tüm hızıyla devam ediyor.
Öğrenciler daha iyi şartlarda eğitim almak için güzel çalışmalar yapıldığını fakat inşaat alanı ve ortaya çıkan gürültülerden dolayı da rahatsız olduklarını belirtiyor. Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Okan Uluç, "Fakültemizin içinde ve dışında gözle görülebilir değişikler yaşandı. Bu bizi memnun etmekle beraber yapılan iyileştirme dolayısıyla ister istemez bazı aksaklıklar da meydana gelmektedir. Lavaboları falan kullanamadık. Bunlar yapılırken öğrenci mağduriyetleri en aza indirgenmelidir." diye konuştu.
Fakülte yönetimi ise çalışmaların büyük bir bölümünün tamamlandığını ve kısa bir süre içerisinde tadilatın tamamlanacağını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden İletişim Fakültesinde Çevre Düzenlemeleri Yapılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 10 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İletişim Fakültesinde Çevre Düzenlemeleri Yapılıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı