ORDU HABERLERİ

İkiz kardeşlerin doğum günü mutluluğu

AA / Sefa Eyi
29.02.2016 - 21:01Son Güncelleme :

- Ordu'da 16 yaşına giren Şükrü ve Enes Kesen kardeşler, 29 Şbat'ta doğmaları nedeniyle 4 sene aradan sonra 4. yaş günlerini kutladı

AA / Sefa Eyi

ORDU (AA) - Ordu’da ikiz kardeş Şükrü ve Enes Kesen (16), 4 senenin ardından 4. kez doğum günlerini kutladı.

Korgan ilçesinde yaşayan Kesen kardeşler, 29 Şubat’ın takvimde dört yılda bir yer alması dolayısıyla uzun bir aradan sonra doğum günlerini kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

Baba Ahmet Kesen, çocuklarına bir kafeteryada sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Babalarına teşekkür eden Şükrü ve Enes Kesen kardeşler, sınıf arkadaşlarının da doğum günlerini kutladığını belirtti.

Baba Kesen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 16 yaşındaki çocuklarının mutlu günlerine 4. kez ortak olduklarını söyledi.

İkiz çocuklarının hayata 45 gün erken "merhaba" dediğini anlatan Kesen, "Çocuklarımız 45 gün erken doğdu. Şükrü 1 kilo 100 gram, Enes ise 1 kilo 200 gram ağırlığında dünyaya geldi. 15 gün kuvözde yaşam mücadelesi verdiler. Allah'a şükürler olsun çocuklarım hayata tutundu ve bizler için neşe kaynağı oldu" dedi.

Kesen, çocuklarının yaş günlerinin 29 Şubat'a denk gelmesinin farklı olduğunu belirterek, "Onlar bizim için çok özel. Çünkü 4 yılda bir gelen 29 Şubat’ta doğdular. Ayrıca Beyza ve Zehra isimli iki kız çocuğumuz daha var” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden İkiz kardeşlerin doğum günü mutluluğu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 21 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İkiz kardeşlerin doğum günü mutluluğu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı