MERSİN HABERLERİ

İhracatçıların Arabistan çıkarması

DHA
27.04.2017 - 12:21Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’deki Akdeniz Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği (ASHİB), Saudi Food and Hospitability Fuarı’na info stand ile katılırken Türk su ürünleri ve hayvansal mamuller sektörü fuarda göz doldurdu.
Fuar, Suudi Arabistan’da Cidde kentinde gerçekleşti. 4 bin metrekare alan üzerine kurulu Cidde Fuar ve Kongre Merkezi’de açılan fuara başta Suudi Arabistan, Bahreyn, Umman, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, İran, Türkiye olmak üzere 25 farklı ülkeden 500 katılımcı ve 20 bin ziyaretçi katılldı. Fuarın en ilgi çeken standı olan ASHİB standında ziyaretçilere Türkiye’den götürülen ürünler hediye edilirken, büyük beğeni toplandı. Yoğun katılımın yaşandığı fuarın ilk günü ASHİB standını Cidde Başkonsolosu Akif Menevşe ve Cidde Ticaret Müşaviri Bilge Dönmez ziyaret etti. Akdeniz Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller Birliği, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Yamanyılmaz, yönetim kurulu üyeleri Nevzat Binarbaşı, Nurullah Eskitütüncü, denetim kurulu üyesi Yüksel Küçük tarafından temsil edildi.


MERSİN, (DHA)
)(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden İhracatçıların Arabistan çıkarması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 12 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça İhracatçıların Arabistan çıkarması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı