TUNCELİ HABERLERİ

Hozat’ta başarılı öğrencilere ödül

AA / Fatma Çıray
25.02.2016 - 13:52Son Güncelleme :

Hozat'ta başarılı öğrenciler tabletle ödüllendirildi

Hozat’ta başarılı öğrencilere ödül
AA / Fatma Çıray

TUNCELİ (AA) - Tunceli’nin Hozat ilçesinde düzenlenen deneme sınavlarında dereceye giren öğrencilere ödül verilecek.

Hozat İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Temürboğa, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sınav merkezi tarafından düzenlenen 3. deneme sınav sonuçlarının açıklandığını belirterek, dereceye giren öğrencilerin tablet bilgisayarla ödüllendirileceğini söyledi.

İlkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilerinden elde edilen sonuçların istenilen düzeye yakın olduğunu ancak lise düzeyinde bu başarının elde edilemediğini ifade eden Temürboğa, şunları kaydetti:

"Gerçekleştirdiğimiz üçüncü deneme sınavında, bir ilk olarak çok sayıda öğrenci birinciliği ve ikinciliği diğer arkadaşlarıyla paylaşmıştır. Kurum olarak yaptığımız değerlendirmeler neticesinde de, öğrencilerimizin çabalarıyla yakaladıkları bu derecenin karşılıksız kalmaması gerektiği düşünülerek, deneme sınavında ilk iki sırayı alan bütün öğrencilerimizin ödüllendirilmesi uygun görülmüştür."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tunceli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tunceli ilinden Hozat’ta başarılı öğrencilere ödül hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 13 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hozat’ta başarılı öğrencilere ödül haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı