ANTALYA HABERLERİ

Hintliler evlenmek için Antalya'yı seçiyor

DHA
28.03.2016 - 12:53Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - EVLİLİK turizmi, zor dönemden geçen Antalya'ya yeni bir ışık oldu. Hindistan pazarında 3 yıldır devam eden ar-ge çalışmaları sonucu Antalya, evlilik turizminde artık söz sahibi.
Uluslararası evlilik operatörü Wedding City Antalya, proje ortakları Arri Tur ve Spice Otel'le birlikte çalışmalar yaparak, bu hafta 4 Hindistan düğün operatörünü sponsor olarak ağırladı. Dubai'den gelen Arun Bablani, Hindistan'dan Vaibhav Agherval ve Anushree Agarwal ile İngiltere'den Vinay Audipudi kenti tanıma fırsatı buldu. Tanıtım programında sadece oteller değil, ören yerleri, Kaleiçi yat limanı, Antalya Akvaryum ve Olympos Teleferik de yer aldı.
Wedding City Antalya genel müdürü Gülseren Özdemir, "Hindistan pazarında kurduğumuz dostluklarımızla kendimizi geliştirdik ve düğün gruplarının bizden ne beklediğini çok iyi anlamaya çalıştık. Antalya'ya gelen Hintli düğün organizatörlerimize sunduğumuz çok renkli düğün teklifleri ve mekanlar onları çok şaşırttı" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Hintliler evlenmek için Antalya'yı seçiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hintliler evlenmek için Antalya'yı seçiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı