YOZGAT HABERLERİ

Hekimlere sağlık raporu eğitimi

DHA
28.03.2016 - 09:35Son Güncelleme :
DHA

Harun GÖKÇEOĞLU/YOZGAT, (DHA)- YOZGAT Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından aile hekimlerine yönelik ‘Sağlık Raporu’ konusunda eğitim verildi. 
Eğitime katılan doktorlara, sağlık raporunun gerekliliği, nasıl ve neden verilmesi gerektiği konularında bilgilendirme yapıldı. Sağlık Raporları konusundaki tereddütleri gidermek, birlikteliği sağlamak amacıyla Yozgat Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mehmet Akif Karaaslan, Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında görevli Yrd. Doç. Dr. Yunus Kantekin, Yozgat Devlet Hastanesinde görevli Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Kaygısız tarafından aile hekimlerine yönelik olarak 2 grup halinde verilen 'Sürücü Sağlık Raporu' konulu eğitim ve bilgilendirme toplantısı ilgi gördü. Eğitim sonrasında Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mehmet Akif Karaaslan ile Aile Hekimi Dr. Hayrettin Aykaç tarafından, Yardımcı Doç. Dr. Yunus Kantekin ve Uzman Dr. Mehmet Kaygısız’a katkılarından dolayı plaket verildi.
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Hekimlere sağlık raporu eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 09 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hekimlere sağlık raporu eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı