GAZİANTEP HABERLERİ

HDP Gaziantep Milletvekili Adayı Osman Demirci,

IHA
28.10.2015 - 14:59Son Güncelleme :

HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OSMAN DEMİRCİ, “SANDIKTAN BARIŞ VE KARDEŞLİK ÇIKSIN”

IHA

Seçim çalışmalarını sürdüren Halkların Demokratik Partisi(HDP) Gaziantep Milletvekili Adayı Osman Demirci, “1 Kasım seçimlerinde barış ve kardeşlik kazansın” dedi.
Gaziantep’te esnafın yoğun olarak bulunduğu Gaziler, Karagöz, Mütercim Asım Caddeleri ve Gazi Muhtar Paşa Bulvarı’nı ziyaret eden HDP Gaziantep Milletvekili Adayı Osman Demirci, ülkedeki gergin ortamın ticarete de yansıdığını ifade etti. Esnaftan HDP için destek isteyen Demirci, “Esnafımızın büyük bölümü satışların durgunluğundan şikayetçi. HDP, küçük esnafı koruyacak politikalar geliştirecek. Başta vergi olmak üzere, esnafın yükünü hafifletecek” diye konuştu. 1 Kasım seçimlerinin önemine de değinen Demirci, “1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili seçimlerine çok az bir zaman kaldı. Bu seçim ülkemiz için adeta kader seçimidir. Ülkemizin geleceği bu seçimden çıkacak sonuçlara göre şekillenecek. Şu anda ülkemizin en fazla ihtiyacı olan şeyler barış, demokrasi ve kardeşliktir. Seçim sonucunda barış, demokrasi ve kardeşlik kazansın istiyoruz. Bizim önceliğimiz barıştır. Barış sağlansın, kimse ölmesin istiyoruz. Artık ölümler son bulsun istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden HDP Gaziantep Milletvekili Adayı Osman Demirci, hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça HDP Gaziantep Milletvekili Adayı Osman Demirci, haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı