KIRŞEHİR HABERLERİ

"Hayvancılık Sektörü Toplantısı"

AA / Serkan Güner
26.02.2016 - 16:15Son Güncelleme :
AA / Serkan Güner

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret Borsası tarafından "Hayvancılık Sektörü Toplantısı" yapıldı.

Kırşehir Ticaret Borsası konferans salonunda düzenlenen toplantıya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırmızı Et üreticileri Birliği Kırşehir Merkez Başkanı Ömer Güzel, Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Atilla Tan, yönetim kurulu üyeleri, oda ve borsa üyeleri katıldı.

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) projesi ve detaylarının da konuşulduğu toplantıda yurt dışından nasıl daha kolay ve ucuz canlı hayvan getirilebilir, canlı hayvanların sağlık durumlarının korunması, canlı hayvan satışı ve üretiminde birlikte hareket edilmesi, hayvancılığın büyütülmesi, yeni projelere destek verilmesi, ihtiyaç analizleri, danışmanlık ve istihdam konuları görüşüldü.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırşehir ilinden "Hayvancılık Sektörü Toplantısı" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 16 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Hayvancılık Sektörü Toplantısı" haberi güncellenecektir.

KIRŞEHİR İLÇELERİ

Sayfa Başı