TEKİRDAĞ HABERLERİ

Hayrabolu SGK’dan çiftçilere bilgilendirme toplantısı

AA / Sedat Kara
26.02.2016 - 16:55Son Güncelleme :
AA / Sedat Kara

TEKİRDAĞ (AA) - Hayrabolu Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İlçe Müdürlüğü tarafından çiftçilere yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

SGK İlçe Müdürü Hakan Yıldırımhan, Hayrabolu ve mahallerinde çiftçilik yapan vatandaşları ziyaret ederek, sigorta ve kanunlar hakkında bilgilendirdiklerini söyledi.

Özellikle tarım sigortası, isteğe bağlı sigorta, emeklilik ve genel sağlık sigortası gibi konularda çiftçileri bilgilendirdiklerini ifade eden Yıldırımhan, "Çiftçilerimizin yeni uygulamalar ve sigortalılık konusunda bilgi sahibi olmaları ve bilinçlenmeleri amacıyla böyle bir çalışma başlattık. Ayrıca yeni kanunlar hakkında da bilgiler veriyoruz” dedi.

Yıldırımhan, mahalle mahalle gezerek bilgilendirme toplantıları düzenlediklerini ve bu uygulamadan çiftçilerin memnun kaldığını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Hayrabolu SGK’dan çiftçilere bilgilendirme toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 16 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hayrabolu SGK’dan çiftçilere bilgilendirme toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı