BURSA HABERLERİ

Hastanede Doktor Eksiği Kalmadı

IHA
29.10.2015 - 12:14Son Güncelleme :

BURSA’NIN YENİŞEHİR İLÇESİNDE DEVLET HASTANESİ’NDE SON TAYİN OLAN HEKİMLERLE BERABER DOKTOR AÇIĞI KALMADIĞI BİLDİRİLDİ.

IHA

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde Devlet Hastanesi’nde son tayin olan hekimlerle beraber doktor açığı kalmadığı bildirildi.
Hastane yöneticisi Uz. Dr. İsmail Yoğurt, son üç ay içinde gelen 4 uzman doktorla birlikte hiçbir eksikleri kalmadığını belirterek, “Dahiliye, kadın doğum, kardiyoloji ve ortopedi doktorlarımız da göreve başladı. Bunun yanı sıra haftanın bir günü de cildiye doktoru gelip hastanemizde görev yapıyor. Gelen bu doktorlarımız ile birlikte çok şükür hiçbir uzman eksiğimiz kalmadı. Yenişehir insanına en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz” dedi.
Yenişehir Devlet Hastanesi’nin çok ciddi hizmet verdiğinin altını çizen Yoğurt, “İlk 8 ay içinde hastanemizde 126 bin hastayı muayene etmişiz. Bunun 60 bini acilden giriş yapmış. Bu sebeple acili genişletme çalışmaları yapıyoruz. Bunu kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Hastanede Doktor Eksiği Kalmadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hastanede Doktor Eksiği Kalmadı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı