DİYARBAKIR HABERLERİ

Haşimi, Seçim Çalışmalarını Tam Gaz Sürdürüyor

IHA
30.10.2015 - 17:31Son Güncelleme :

DİYARBAKIR BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI SEYYİT HAŞİM HAŞİMİ, SEÇİM ÇALIŞMALARINI TÜM HIZIYLA SÜRDÜRÜRKEN, VATANDAŞLARIN YOĞUN İLGİSİ İLE KARŞILAŞIYOR.

IHA

Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Seyyit Haşim Haşimi, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.
Diyarbakır bağımsız milletvekili adayı Seyyit Haşim Haşimi, seçim çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Bağımsız aday Haşimi, seçim gezileri kapsamında Üçkuyu mahallesini ziyaret etti. Ziyaret esnasında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Haşimi’ye çocuklar da sevgi gösterisinde bulundu. Çocukların büyük sevgisi ile karşılaşan Haşimi’nin duygulanması da dikkatlerden kaçmadı.
HALKA SANDIK ÇAĞRISI
Haşimi, ziyaretlerinde vatandaşlara mutlaka sandığa gitmeleri çağrısında bulundu. Sandığa gitmemenin çözüm olmadığının vurgulayan Haşimi, “Diyarbakır’daki gezilerimde bazı vatandaşlar sandığa gitmeyeceklerini beyan ediyor. Sandığa gidip demokratik haklarını kullansınlar. Sandığa gitmemek çözüm değildir. Tepkileri varsa bunu sandığa gidip oy kullanarak göstersinler” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Haşimi, Seçim Çalışmalarını Tam Gaz Sürdürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Haşimi, Seçim Çalışmalarını Tam Gaz Sürdürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı