DENİZLİ HABERLERİ

Hacıeyüplü Mahallesi’ne Sosyal Merkez Yapılacak

IHA
29.10.2015 - 13:25Son Güncelleme :

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ HACIEYÜPLÜ MAHALLESİ'NDE HALI SAHA YAPACAK

IHA

Merkezefendi Belediyesi, Hacıeyüplü Mahallesi’ne pazaryeri ve halı saha yapacak.
Merkezefendi Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana,mahallesinde hizmetlerini aksatmadan sürdürdüğünü söyleyen Hacıeyüplü Mahalle Muhtarı Burhan Köksal, belediyenin 7 dönümlük araziyi, mahallelerine kazandırdığını belirterek, burada halı saha ve pazaryeri yapacağını söyledi. Kendilerinin de aynı bölgeye çay bahçesi yapmayı hedeflediklerini de belirten Muhtar Köksal, “Bugün Hacıeyüplü 300’e yakın fabrikası olan büyük bir mahalledir. Mahallemizde pazaryeri ihtiyacı vardır. Sağolsun Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu, bu ihtiyacımızı karşılama sözü verdi. Şu anda burada görmüş olduğunuz 7 dönümlük arazide pazaryeri, halı saha yapma sözü verdi. Bizde çay bahçesi yapacağız. Görülen bu kıraç alan ileride mahallemizin en sosyal bölgesi olacak. Bugüne kadar ne sıkıntımız oldu ise başkanımıza sunduk. Taleplerimizi hiç kırmadan kabul etti. Mahallemize ne yatırım gerekiyorsa yapıyor. Kendisiyle yan yana yürümekten dolayı gurur duyuyorum” dedi.
Merkezefendi ilçesinde bulunan 50 mahallenin kendileri için ayrı ayrı önem taşıdığını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ise, “ Seçildiğimiz günden bu yana halkımızın daha iyi şartlar altında yaşayabilmesi için belediye olarak elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Teknik projelerimizin yanında sosyal projelerde üretip, daha iyi olanaklar sunmaya çalışıyoruz. Hacıeyüplü mahallemize de halı saha ve pazaryeri kazandırma amacındayız. İnşallah kısa bir süre içinde verdiğimiz sözler yerine gelecek. Merkezefendi ilçe merkezinde ne varsa mahallelerin de de o olacak. Hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Hacıeyüplü Mahallesi’ne Sosyal Merkez Yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hacıeyüplü Mahallesi’ne Sosyal Merkez Yapılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı