MENÜ

Raymone Bain

Raymone Bain ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Raymone Bain haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Raymone Bain haberi bulunmuştur.

Raymone Bain Haberleri

Jackson, Katrina kurbanları için söyleyecek

Jackson, Katrina kurbanları için söyleyecek

Hakkındaki cinsel taciz suçlamalarından aklandığı mahkemeden bu yana inzivaya çekilen ünlü pop şarkıcısı Michael Jackson, yazdığı bir şarkının kaydını en kısa zamanda yaparak, Katrina Kasırgası kurbanları yararına bir single çıkaracağını açıkladı. Jackson'un sözcüsü Raymone Bain, "From the Bottom of My Heart" adlı şarkının kaydının iki hafta içinde yapılacağını söyledi.
  Hollywood, New Orleans'ı yalnız bırakmadı

7.09.2005Gündem
Michael Jackson çılgına döndü

Michael Jackson çılgına döndü

Ünlü şarkıcı Michael Jackson'ın klibinde kendisini küçük düşürdüğünü iddia ettiği çılgın rapçi Eminem ile derdi bitmiyor. Şarkıcının klibini yasaklatmak için bütün müzik kanallarına başvuran Jackson, MTV'nin klibin yayınına devam edeceğini öğrenince çılgına döndü.

16.10.2004Gündem
15.3 milyon dolar tazminat ödemiş

15.3 milyon dolar tazminat ödemiş

Ünlü pop yıldızı Michael Jackson'ın, 1993'te taciz ettiği iddia edilen bir çocuğa 15.3 milyon dolar ödemeyi kabul ettiği bildirildi. Bir televizyon tarafından ele geçirilen dava kayıtlarındaki 1994 tarihli gizli anlaşmaya göre Jackson, o dönemde suçu kabul etmedi, ancak kariyerine zarar verebileceği düşüncesiyle davacıya tazminat ödemeye razı oldu.

17.06.2004Gündem