Gündem Haberleri

  Yolcuları şoke eden anlar! Otobüs şoförü karnı acıkınca...

  İHA
  21.12.2017 - 09:43 | Son Güncelleme:

  Otobüs şoförü karnı acıkınca yolcuları bırakıp yemek almaya gitti. Yolcuların şaşkın bakışları arasında bir süre sonra elinde ekmeğiyle dönen adam bu seferde şoför mahallinde yemek yemeye başladı. Yaşanan o anlarda bir yolcu tarafından saniye saniye görüntülendi.

  Beyoğlu Tarlabaşı’nda bir özel halk otobüsü şoförü karnı acıkınca, otobüste yolcuların olmasına aldırış etmeden bir büfenin önünde otobüsü durdurup indi. Otobüste bekleyen yolcular olmasına rağmen yemek almaya giden şoför, uzun süre dönmedi.

  Bir süre sonra elinde ekmeğiyle gelen adam,”Kusura bakmayın” diyerek bu seferde şoför mahallinde yemek yemeye başladı.

  Yaşanan o anlarda bir yolcu tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, şoförün bir büfenin önünde beklediği görülüyor. Daha sonra elinde ekmekle gelen şoför bir süre yemek yedikten sonra hareket ediyor.

  Otobüs şoförü karnı acıkınca yolcuları bırakıp yemek almaya gittiBeyoğlu'nda özel halk otobüsü şoförü karnı acıkınca bir büfenin yanında durup yemek almaya gitti. Yolcuların şaşkın bakışları arasında bir süre sonra elinde ekmeğiyle dönen adam bu seferde şoför malinde yemek yemeye başladı. Yaşanan o anlarda bir yolcu tarafından saniye saniye görüntülendi.Beyoğlu Tarlabaşı'nda bir özel halk otobüsü şoförü karnı acıkınca, otobüste yolcuların olmasına aldırış etmeden bir büfenin önünde otobüsü durdurup içinde indi. Otobüste bekleyen yolcular olmasına rağmen yemek almaya giden şoför, uzun süre dönmedi. Bir süre sonra elinde ekmeğiyle gelen adam,”Kusura bakmayın” diyerek bu seferde şoför malinde yemek yemeye başladı.Yaşanan o anlarda bir yolcu tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, şoförün bir büfenin önünde beklediği görülüyor. Daha sonra elinde ekmekle gelen şoför bir süre yemek yedikten sonra hareket ediyor.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı