Gündem Haberleri

  Yine aynı tuzak: İki ibretlik olay daha

  Mehmet İNAN/BURSA, (DHA) -
  13.09.2014 - 01:22 | Son Güncelleme:

  Sentetik uyuşturucu yaşının 11 kadar düştüğü, 14 yaşında çete liderinin yakalandığı Türkiye'de dün ve bugün gençlerin düştüğü tuzağı gözler önüne seren iki ibretlik olay daha yaşandı. Arkadaşlarıyla çıkmaz sokakta enerji içeceği ile alkolü karıştırarak içen genç kız fenalık geçirdi. Bir inşaatın ikinci katında sentetik uyuşturucu kullanan iki genç, polisler tarafından yarı baygın halde bulundu. Gençler, merdivenler kırık olduğu için bellerine ip bağlanarak kurtarıldı.

  Bursa'da dün Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerindeki bir kafede buluşan liseli 18 yaşındaki F.R. ile 17 yaşındaki E.K. ve E.S., merkez Osmangazi İlçesi İbrahim Paşa Mahallesine gelerek, iddiaya göre tekel bayiinden alkol ve enerji içeceği aldı. Daha sonra tarihi Mahkeme Hamamı arkasındaki çıkmaz sokağa giren 3 genç kız, bunları içmeye başladı.

  Yine aynı tuzak: İki ibretlik olay daha

  Bir süre sonra kızlardan F.R. kendinden geçip bayılınca, yanında bulunan diğer arkadaşı E.K. çevredekilerden yardım istedi. İhbar üzerine gelen polisler bayılan F.R.’nin alkol komasına girmiş olabileceği şüphesiyle 112 Acil Servis’ten yardım istedi. Gelen ambulansla Bursa Devlet Hastanesi’ne götürülen F.R. tedaviye alındı. Polis, liseli kızlara içki sattığı ileri sürülen tekel bayii hakkında işlem başlattı.

  Yine aynı tuzak: İki ibretlik olay daha ÇETE LİDERİ 14 KULLANAN 11 YAŞINDA

  POLİS ÇARESİZ KALDI İTFAİYE GELDİ

  Yine Bursa'da 16 yaşındaki V.T. ile 17 yaşındaki E.Y., gece geç saatlerde Osmangazi'nin Tabakhaneler bölgesindeki eski bir inşaatın ikinci katına çıkarak sentetik uyuşturucu kullandı. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, gençleri yarı baygın halde buldu.

  Binanın merdivenleri kırık olduğu için çocukları indiremeyen polis, itfaiyeden yardım istedi. İtfaiyenin gelmesiyle 2 genç, bellerine ip bağlanarak aşağı indirilebildi. Ardından 112 Acil servis ambulansında ilk müdahalesi yapılan gençler, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

  Yine aynı tuzak: İki ibretlik olay daha YEŞİLAY BAŞKANI’NDAN ÇARPICI SÖZLER

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı